www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste ikada...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2005 1:39 pm    Naslov poruke: Da li ste ikada... Na vrh strane Na dno strane

Dali ste ikada toliko napalili partnera da nije mogao duze od minut da ima odnose s vama jer je odma svrsio? Very Happy

 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2005 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekima je to sasvim 'normalno' i uobicajeno Smile Smile Smile Smile
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2005 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise puta Smile

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
coka_cmoka_80
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 22 Apr 2006
Poruke: 85
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cesto mi se to desava. Embarassed
 
tomarko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 03 Maj 2006
Poruke: 116

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja bivsa partnerka mi je merila, to je bilo citavih 11 s, to joj je rekord i svaka joj cast, znala je sta treba da radi
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2006 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

haha mislim da je mojoj sreci i meni dovoljan samo 1 minut ponekad da svrsimo, koliko se zelimo....

_________________
Happy & Married
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 26, 2006 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene moja devojka jeste 2 puta mislim da nisam izdrzo ni minut jer je predigra bila toliko dobra da je to bilo neverovatno mada je meni posle bilo glupo jer da se izrazim ona nije tada svrsila s njim....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram da se pohvalim da jesam. Mr. Green I to vise puta. :toothy7: . Znam ga toliko napaliti da poludi i postane agresivan. Laughing I onda svrsi za sekund Embarassed . Ponekad sam zlocesta pa to radim na javnim mjestima, namjerno, jer znam da me tamo ne moze imati...kafic, kino, ulica... Embarassed 8)

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 6:38 pm    Naslov poruke: Re: Da li ste ikada... Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
Dali ste ikada toliko napalili partnera da nije mogao duze od minut da ima odnose s vama jer je odma svrsio? Very Happy


da, a onda je bilo loše volje i ispričavao mi se Mr. Green

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

generalno, volim da drzim konce u svojim rukama...
Desilo se vise puta....

i onda se on, kao fol, 'ljuti' Twisted Evil Mr. Green
 
nesa_bulje_mesa_2
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Mar 2007
Poruke: 305

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 12:42 pm    Naslov poruke: i Na vrh strane Na dno strane

Iskreno toliko se uzelim moje devojke da je to prosto neopisivo ali nikada nisam imao odnose krace od 5 min
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desi se ponekad.naravno desi se da i ona mene napali isto tako
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Da li ste ikada... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon