www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

skuteri
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
JozoShmozo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 121

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam obozavatelj motora a pogotovo skutera ali kad sjednem na nesto jako odma je druga prica.Npr. rodjak mi ima R1 jednom sam ga vozio 120 km/h ali necu vise umal nisam pao tako da sad samo vozim auta.


_________________
Zivi da vozis, vozi da zivis
 
crew
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kupi aprillio sr50 Smile dobro se da tunirat klik
 
Majmun zvani BOBO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 43
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa ljudi ZAMENE je najbolji skuter Gilera Runner 200cc
A motor Suzuki Hayabusa Turbo (da ima turbinu) sa 1400cc i 499km.ako mi tko nevjeruje neka kaze da dokazem!
 
NikolaHN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 207

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aprilia je bolja, Peugeot ljepse izgleda.
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Majmun zvani BOBO je napisao/la sledeće:
E pa ljudi ZAMENE je najbolji skuter Gilera Runner 200cc
A motor Suzuki Hayabusa Turbo (da ima turbinu) sa 1400cc i 499km.ako mi tko nevjeruje neka kaze da dokazem!


Uvek sam mislio da Hayabusa ima 1300 kubika, posto je Hayabusa sinonim za GSXR 1300. Bas turbinu ima ili kompresor? Jel ima i intercooler?

_________________
 
PanjeviMC
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 752

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Peugeot Jet Force 50ccm..
Uzmes si crveni i samo gas... Wink
Mala potrosnja,a kvalitetan je skuter..Par moj prijatelja ima Jet Force i nikada nisu imali probalema s tim skuterom...
 
Majmun zvani BOBO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 43
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Majmun zvani BOBO je napisao/la sledeće:
E pa ljudi ZAMENE je najbolji skuter Gilera Runner 200cc
A motor Suzuki Hayabusa Turbo (da ima turbinu) sa 1400cc i 499km.ako mi tko nevjeruje neka kaze da dokazem!


Uvek sam mislio da Hayabusa ima 1300 kubika, posto je Hayabusa sinonim za GSXR 1300. Bas turbinu ima ili kompresor? Jel ima i intercooler?


E pa ja sam slikao Hayabusu sa 1400 kubika (sa telefonom) ali je tako pisalo na strani motora e sad slike nemam da ti pokazem (telefon mi poletio (ne zajebavam se)).a evo ti link od ghostriderove pa vidi sam pa mi javi.

http://www.turbobusa.net/v3/turbo/prepa/gcie.html
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 3:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma uzmi bt50s ili n verziju videces da je mnogo bolji od skutera i po izgledu,zvuku a i po ceni...a pogledaj moj profil imas sliku mog bt-a ako hoces...ako neces preporucio bi ti da uzmes apriliu rs 50
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidi stvarno, turbina hahaha, strava!!!

Mozda onaj nalepio neke bez veze nalepnice.

_________________
 
Majmun zvani BOBO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 43
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jesam li ti rekao,nema jaceg od od Tomahawka i Hayabuse.
 
Milan_M
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Feb 2006
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuo sam da Tomahawk ide 676 km/h ali neznam koliko ima kubika???

_________________
Metalac
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od jeftinijih skutera svakako Kimko BW50 ili super9
Josh kada im se skine zadnji blatobran izgleda kao sportski veliki motor... Neutral

_________________
nedd1ch
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> skuteri Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon