www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Poruke za telefonsku sekretaricu
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 14, 2004 2:40 pm    Naslov poruke: Poruke za telefonsku sekretaricu Na vrh strane Na dno strane

Halo? ...Halo? ...HALO?Molim vas glasnije govorite, ništa vas ne cujem... [mala pauza] Ma šalim se, ovo je telefonska sekretarica, ostavite poruku posle zvucnog signala.

Zdravo, ovde Jovan. Ako ste iz PTT-a, ja sam vam platio racun. Ako ste moji roditelji, molim vas pošaljite mi novac. Ako ste moj sponzor, niste u mene uložili dovoljno novca. Ako ste moji prijatelji, dugujete mi novac. Ako si devojka, ne brini, imam gomilu para.

Moja žena i ja trenutno ne možemo da dodemo do telefona, ali ako ostavite vaš broj telefona javicemo vam se cim svršimo.

A) Držimo predavanje na seminaru. B) Otišli smo na pivo. Jedno od ovo dvoje je pravi razlog zašto vam se ne možemo sada javiti. Ostavite ime i broj telefona.

Zdravo. Sad ti reci nešto.

Zdravo. Nisam kod kuce trenutno ali moja tf sekretarica jeste, pa se udvaraj njoj. Sacekaj signal.

Zdravo. Ja sam Dejanova tf sekretarica. Šta si ti?

Dobar Dan! Ako ostavite poruku, pozvacu vas uskoro. Ako ostavite sexy poruku odgovoricu vam još skorije.

Zdravo. Jovanova tf sekretarica je pokvarena. Ovde Jovanov frižider. Molim vas govorite sporo da zapišem vašu poruku a zatim cu je zakaciti za sebe!

Zdravo. Ovde Saškina Mikrotalasna pecnica. Tf sekretarica se spandala sa trakom pa sam ja zauzeta preuzimanjem poruka. Ako hocete da vam nešto skuvam dok ostavljate poruku, samo prinesite klopu slušalici!

Dobar Dan. Vi razgovarate sa mašinom. Sposobna sam da primam poruke. Mojim vlasnicima nisu potrebne usluge tepih servisa, pranje prozora, sredivanje frizure, cuvanje dece niti fotografisanje. Moji vlasnici daju dobrovoljne priloge preko svog preduzeca. Ako ste još uvek na vezi, ostavite vašu poruku posle signala.

Ovo nije tf sekretarica - ovo je telepatska mašina za snimanje misli. Posle zvucnog tona mislite na svoje ime, razlog zbog koga zovete i mislite na broj telefona na koji mogu da vas dobijem. Zatim ce moj vlasnik misliti da vam uzvrati poziv.

Zdravo, ja sam verovatno kod kuce, ovim samo pokušavam da izbegnem nekoga ko mi se ne dopada. Ostavite poruku, i ako vam se ne javim - ONDA STE TO VI.

Zdravo, ovde Milo. Žao mi je što ne mogu da se licno javim na telefon. Ostavite poruku i onda obavezno cekajte kraj telefona dok se ja vratim i dok vam se javim.

Dobar Dan. Ako ste lopov, onda smo verovatno kod kuce i podmazujemo oružje i zbog toga ne možemo da dignemo slušalicu. Ako niste lopov, onda verovatno nismo kod kuce. Ostavite poruku.

Vi ste ste više i više umorni. Vaši kapci postaju teži. Osecate se pospano. Postepeno gubite volju i sposobnost da se oduprete sugestijama. Kada budete culi zvucni signal oseticete neodoljivu potrebu da ostavite vaše ime, broj telefona i poruku.

Kakvu poruku pandur ostavlja na svojoj telefonskoj sekretarici? Ostavite poruku posle zvuka pištaljke! Imate pravo na licnog advokata. Imate pravo da cutite. Sve što kažete može i bice iskorišceno sa naše strane.

Zdravo. Dobili ste Darka i Sonju. Ne možemo trenutno da vam se javimo jer radimo našu omiljenu radnju. Sonja voli to da radi gore - dole, a ja volim to da radim sa strane levo - desno... onako polako. Dakle vi ostavite vašu poruku. Kada Sonja i ja završimo sa pranjem zuba javicemo vam se.

Dobili ste CPX-2000 Voice Blackmail System (=sistem za ucenjivanje glasom). Vaš glas bice digitalno obraden i memorisan za kasniju upotrebu. Kad se to jednom uradi, naš kompjuter bice u stanju da napravi hiljade telefonskih poziva gradanima koji ce biti birani putem telefonskog imenika. Vaš glas bice upotrebljen iskljucivo za nemoralne ciljeve iznudivanja novca od istih gradana. Medutim, postoji mogucnost da otkupite od nas vaš glasovni zapis. Nama je svejedno od koga cemo da iznudimo novac a vama je u cilju da izbegnete zakonske sankcije. Zato nas kontaktirajte i ubuduce. Hvala.



_________________
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eeeee, ima dobrih fazona, skinucu neki, sigurno....odlicni su...
Posalji jos neku poruku ako imas, pa imacu jos veci izbor, sto da ne?

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahahaha........odlicni su.....

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha,ha,ha Laughing mislim da sam ovo već negde pročitao ali opet me je dobro nasmejalo! Very Happy
 
-x4x-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Avg 2005
Poruke: 12

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idea good !!!
 
onua
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 467
Mesto: under the sky

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baš je super...
Najbolja je ona ako ste mi roditelji, devojka, sponzor.... ona me je baš oduševila!!!
 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljivo Laughing
Mogla bih i ja da si snimim koju od ovih Rolling Eyes Mr. Green
 
Anna-Dada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 227

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ovo je super...nešt od toga ću iskoristiti.. Wink

_________________
Don't worry, be in love!
 
mixxx05
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 786
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo mi josh fali telefonska sekretarica da bih imao na shta da stavim neku od ovih dobrih fora

_________________
I've told you this once before, can't control me!

If you try to take me down you're gonna break!
 
dalmil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 25 Avg 2004
Poruke: 31
Mesto: Vrnjacka Banja

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 12:43 pm    Naslov poruke: :) Na vrh strane Na dno strane

Veoma zanimljivo Smile
 
paja-patak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Sep 2005
Poruke: 233
Mesto: negde u srbiji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobili ste pravi broj,ali u pogresno vreme. :lolj:

_________________
Voli svoje komsije,ali nemoj biti uhvacen. Mr. Green
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paja-patak je napisao/la sledeće:
dobili ste pravi broj,ali u pogresno vreme. :lolj:


to je imao od mog caleta drug:P smesno skroz

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Poruke za telefonsku sekretaricu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon