www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pokazivanje KOKANA u javnosti.....
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Good_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 127

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2005 6:56 pm    Naslov poruke: Pokazivanje KOKANA u javnosti..... Na vrh strane Na dno strane

...opet mi je nesto palo na pamet...ovako, sigurno dvadesetak puta u zivotu mi se dogodilo da naletim na tipove koji su mi zeljeli pokazati svog kokana, a da ja to nisam trazila


Slucaj 1.
Prepun autobus za moje naselje. Ljudi se stiscu i naguravaju. Osjecam da mi se netko naguzio i po disanju zakljucujem s cim imam posla. Okrenem se prema njemu, a on ga izvadio i sapuce: "ne trebas se bojati". Pogledam mu aparaturu, pogledam njega, odgurnem ga i odem na drugo mjesto. Ali to je vidjela neka baba - zaustavila autobus i inzistirala da se pozove policija. Ljudi su pukli: ljeto, vrucina, zuri im se, a mi zbog nekog senutog cekamo policiju. Mogla je barem pozvati hitnu! Dok nisam dala izjavu, dotle nismo krenuli. Kad sam se vracala u autobus, tresla sam se od bijesa. Ona je misla da valjda drhtim zbog soka - "ne brini duso, sve ce biti dobro...". Uspjela sam samo procijediti kroz zube: "skini mi se s mesa!".

Slucaj 2.
Secem psa pored jedne bolnice. Vidim kraickom oka da netko prolazi, ali ne obracam paznju. Okrenem se, a prizor je bio vrlo dojmljiv: tip gol golcat u bijelom grudnjaku i s bijelim podvezicama prolazi pored mene i mase guzom kao manekenka tako da mu se ona stvar klati. Okrecem se, smijuljim, a pas nikako da se pomakne s mjesta. Vidio je da ne reagiram, pa on ponovno... Kako dosao tako i otisao.

Slucaj 3.
Jednom, u srednjoj skoli kad smo isli vlakom doma. Tip isto u baloneru. sto im je to, nekekav trademark? Bacio drkicu na dvije cure, pokazao im ga je, one pocele vristati, a tip, koji inace ima ptsp, vojska i te fore, ga je doslovno izbacio iz vlaka, srecom, vlak je stajao u stanici, ali bio je to zanimljiv prizor. A koliko sam skuzila, bas se ne pokazuju previse muskima, ima svakakvih budala, netko bi mu ga mogao i odrezati, sto ce onda pokazivati. Dlake

Slucaj 4.
prije nekih 20 godina od moje frendice mama je isla s posla preko parka...prema njoj dolazi tip u dugackom baleoneru i drzi kitu...malo se sokirala jer nije ocekivala takav prizor...tip je zamolio da komentira kakav on ima komad...malo se naluknula i klepnula ga kisobranom po njemu...dok se on savijao od boli ona se izgubila u mnostvu...

Ostali slucajevi.
u jednoj uliciu centru ZG u pola 4 popodne!!!! U tramvaju. Pred skolom. U kaficu. U vlaku nekoliko puta. Jedan je cak cekao kraj pruge dok je vlak prolazio i BiiiiP na vlak...valjda.. Na ulazu u butik u kojem sam radila. U kabini tog istog butika...itd.

Dakle nagledala sam se kokana u raznim situacijama. Da li je to u svim mjestima tako i imate li takvih iskustava. Trazim i musko misljenje Sto zapravo uciniti kad u sred bijela dana ide prema tebi frajer i drzi kokana u ruci. Da ga sutnem nogom il.....



_________________
The only place where success comes before work is in the dictionary.

Veni Vidi Vici !!
 
zigfrid
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Nov 2005
Poruke: 166

portugal.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa KOKAN i jeste za javnost! Shocked

_________________
Could not find proxy server
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daj molim te. Rolling Eyes Zar zaista mislis da ce ijednoj devojci prijati ako joj na ulici pridjes i pokazes predmet svog obozavanja?!?

Meni se slicna stvar desila vise puta. Dva puta sam osamarila budalu (ali samo zato sto su panduri bili u blizini) inace samo prodjem i ne osvrcem se.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takvih manijaka imas svuda... Sutnuti ga ne znam koliko je obro resenje jer covek koji ide ulicom i drzi kitu u ruci verovatno nije bas cist... Probaj ga ignorisati pa ako ne upali ti udri po onome sto pokazuje...

Na tvojoj strani je i faktor iznenadjenja posto takvi bolesnici obicno ne ocekuju da ce biti napadnuti...

Sta posle... pa trci sto brze i sto dalje... njemu ce trebati malo vremena da ustane...

Pozdrav!
 
cars3d
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Nov 2005
Poruke: 13

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

napili se i moj frend je pokazao jednoj curi kokana , a ona njemu "fakat imaš ružan BiiiiP"
 
Nastassia
*Szépség*
*Szépség*





Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 2415
Mesto: Budapest

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kad sam prolazila parkom,ovdje u Budimpesti,jedan mladi frajer je bio skroz gol i BiiiiP!Mislim stvarno bolesno! Embarassed
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 6:00 pm    Naslov poruke: Re: Pokazivanje KOKANA u javnosti..... Na vrh strane Na dno strane

Good_Girl je napisao/la sledeće:

Slucaj 1.
Prepun autobus za moje naselje. Ljudi se stiscu i naguravaju. Osjecam da mi se netko naguzio i po disanju zakljucujem s cim imam posla. Okrenem se prema njemu, a on ga izvadio i sapuce: "ne trebas se bojati". Pogledam mu aparaturu, pogledam njega, odgurnem ga i odem na drugo mjesto. Ali to je vidjela neka baba - zaustavila autobus i inzistirala da se pozove policija. Ljudi su pukli: ljeto, vrucina, zuri im se, a mi zbog nekog senutog cekamo policiju. Mogla je barem pozvati hitnu! Dok nisam dala izjavu, dotle nismo krenuli. Kad sam se vracala u autobus, tresla sam se od bijesa. Ona je misla da valjda drhtim zbog soka - "ne brini duso, sve ce biti dobro...". Uspjela sam samo procijediti kroz zube: "skini mi se s mesa!".
Nakon shto sam procitao "slucaj 1." mogu ti reci da mi se smucilo, ali tvoje ponashanje nazalost, znaci neko ti je pomogao, a tebe je iznervirao upravo onaj ko ti pomaze i ko se zabrinuo za tebe, a ne neki bolesni pacenik, koji ce ako ga tako ignorishu, i ako ih zabavlja, sutra stvarno napasti i silovati nekog.

Citat:
"Ljudi su pukli: ljeto, vrucina, zuri im se, a mi zbog nekog senutog cekamo policiju. "

Ma shta naprica...uzas Evil or Very Mad Cak sam stekao utisak da tebe ovakvo ponashanje zabavlja. Nadji decka, shetaj njega umesto psa ili uz psa, pa cesh nauciti gde je mesto i kome se pokazuje kako ti kazesh "aparatura ili kokan" Tada sigurno necesh obracati paznju tj. necesh ni videti ovakve psihijatrijske slucajeve.

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi kretena uhvatio, odsekao mu alatku pa neka se pokazuje onda kome hoce... Inace mislim da se takvi ljudi(bolesnici) nazivaju egzibicionisti.
 
Panter75
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 11 Dec 2004
Poruke: 273

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E brate nemogu da verujem...
I to normalan...
Zreo za ludaru...

_________________
a ja stigao
 
nenadbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2003
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba mu odseci i baciti kerovima he he he Laughing Laughing
 
Grobar VS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 162
Mesto: Vojvoda Stepa, Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 2:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da je bolesno bolesno je... Ali ako slikas takav "ALAT" i posaljes sliku svetu ili CKM-u mozda i uzmes neku kintu!

_________________
SUNCE SIJA ZA SVE NAS!!!!!
 
kvecenaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 17 Jul 2005
Poruke: 34

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malo je skakljivo ako imas malu kitu Wink tzv. kokana! Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Pokazivanje KOKANA u javnosti..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon