www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problem sa Canon A75
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
Win311
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Avg 2005
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 4:15 pm    Naslov poruke: Problem sa Canon A75 Na vrh strane Na dno strane

Zdravo.
Imam problem sa digitalnim fotoaparatom Canon A75, problem je kad snimim video clip rezolucijom 640 X 480 na samom aparatu slika je u redu ali na TV ili na PC slika je podeljena horizontalno u nekolkio delova koji su pomesani.

Dali neko ima slicni problem, dali je hardverski ili softverski problem???

Hvala.


 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najverovatnije je problem do codec-a, najbolje obrisi sve codec-e, osim najnovije verzije divx-a koje imas.

_________________
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Codec ne moze da bude problem ako koristi tv out iz aparata direktno, tako da mi je to zaista cudno... osim ako materijal prvo nisi prebacio u komp, a zatim pustio preko video out-a sa graficke kartice?

Ja znam da mi se desavalo kad sam prebacivao slike sa jednog digitalno da su neke bilo skroz drugacije nego na aparatu... ali nisam provalio o cemu se radilo Rolling Eyes

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
CapeCoral
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 44

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel se to desava samo u toj rezoluciji ili i u manjoj?
kazes i na pc i na tv iz cega zakljucujem da si fajlove prebacio na hdd i odatle pustao ali i da si pustao direktno iz canona u TV. da li sam u pravu?
 
shadowman777
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 15 Nov 2005
Poruke: 41

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probaj drajvere
 
kobazz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Maj 2004
Poruke: 6

PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pazi ovako imam taj isti aparat. Nije los. Posto se tebi pojavlja takva slika i na tv-u mora da je do aparata a ne do codecsa. A75 koristi M-JPEG codec a ne Divx ili sta vec. Pokusaj da apdejtujes firmware (software u aparatu). Ima da se skine sa canonovog sajta
 
dj's
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 71

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posedujem isti aparat i imam isti problem a u servisu su mi rekli da je problem ili u kablu ili u rezoluciji

_________________
dj's
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Problem sa Canon A75 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon