www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ploce - plaza, mesto pored budve
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Arhiva - Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 10:28 am    Naslov poruke: ploce - plaza, mesto pored budve Na vrh strane Na dno strane



da li je neko bio na ovoj plazi ....... cula sam da je zaista prelepo volela bi da vidim slike ako kao i opise ukoliko neko poseduje tako nesto ......... a i gde se tacno nalazi ova plaza ....... jer za par dana planiram da idem u budvu pa bi volela da odem da vidim ovo fascinantno mesto


[Edit by pinkie: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]


 
SKARLET2004
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 49

Datum registracije: 17 Avg 2004
Poruke: 323

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 01, 2006 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam pre dve godine na toj plazi.nalazi se mozda 1 km od plaze Trsteno(Prodjes Jaz,pa Trsteno).To je jedna od najlepsih plaza u CG.Ima tri bazena,veliki sank na obali mora,voda je precista,puna zvezda.Evo slika,s tog letovanja ,ako mogu da ti bar malo docaraju tu plazu.Svima bih preporucila da je posete.

_________________
dobro je kad u zivotu za nesto se boris
rukama stvoris
dobro je kad u zivotu nekoga volis
neko te voli
dobro je kad u zivotu neko te sluti
ti nekoga slutis
ali najbolje kad u zivotu
imas nekog s kim mozes ovako da sutis...
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 01, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo sto se vidi zaista je super, obavezno cu da odem na ovu plazu cim odem u budvu. odusevljena sam prizorom ...... hvala na slikama .......... bili su mi rekli da je pored trstena ova plaza ali jedna osoba mi nije verovala i ubedjivala me da je to plaza sa druge strane budve, zato sad imam ubedljive dokaze da je to ono sto sam ja rekla ..... ali me prizor odusevio mnogo mi se svidja ova plaza

jos jedno pitanje za skarlet ....... kojim putem se dolazi do ploca jeli istim putem kao i za jaz i trsteno



[Edit by pinkie: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
SKARLET2004
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 49

Datum registracije: 17 Avg 2004
Poruke: 323

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da,ide se istim putem.kad dodjes do Trstena,ne sidjes dole na plazu,vec skrenes desno-ima put,tad je to bila samo kaldrma,i ides tim putem mozda 500 metara.Ja nisam vozac,pa ti ne mogu bas tacno napisati-muz mi sada nije kod kuce da ga pitam.mogu ti sutra reci-sve tacno.on je i ove godine bio tamo-ja nazalost nisam mogla,jer sam radila,i kaze da je jos lepse.ova slika sto je sad postavljam ti je dokaz za tog nekog ko ti ne veruje koliko zvezda tamo ima.nadam se da se dobro vidi-slike su sa obicnog aparata-tad nisam imala digitalni.obavezno idi,neces se pokajati-pa mi javi utiske i lepo se provedi.ja sam bila samo tri dana u CG-,morala sam nazad zbog posla,i bila sam samo u Meljinama i Kotoru-na blic.Ostalo vreme sam provela u Puli.ako slikas,posalji mi fotke,bas bih volela da vidim kako je sad-moj muz new nosi sa sobom nikad aparat,za razliku od mene.ne moze ta plaza da se meri ni sa jednom u CG na kojoj sam bila-a prosla sam sve,jer mi bas volimo da putujemo i tad smo je slucajno nasli-bila je u izgradnji,sa jednim bazenom.eto,toliko od mene.pozdrav!

_________________
dobro je kad u zivotu za nesto se boris
rukama stvoris
dobro je kad u zivotu nekoga volis
neko te voli
dobro je kad u zivotu neko te sluti
ti nekoga slutis
ali najbolje kad u zivotu
imas nekog s kim mozes ovako da sutis...
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako budem otisla na more obavezno cu da odem na ploce, ove godine je to jos sredjenije...... vec sam bila na letovanju ove godine ali planiram ici na par dana opet i otici na ploce ...... javicu ti kako je bilo ako budem otisla a nadam se da gocu ....... nece mi biti problem da nadjem znam taj deo, samo mi je bilo bitno jeli isto skretanje kao za jaz i trsteno
 
JVilkoks
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2004
Poruke: 163

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 19, 2006 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najljepsa plaza... Mada citav taj pojas. Jaz, Trsteno, Ploce...
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 24, 2006 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pre par dana sam se vratila sa letovanja i bila sam na plocama, odusevljena sam mnogo je sredjeno imaju lezaljke na celoj plazi, par kafica, lepa muzikica, nekoliko bazena, mnogo su sredili celu plazu svake godine rade mnogo toga novog......a u vodi je prelepo sitan pesak nema velikog ostrog kamenja, nema trave

sve u svemu jedna od najlepsih plaza na kojoj sam bila
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Arhiva - Svet i putovanja ~ -> ploce - plaza, mesto pored budve Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon