www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji svih vremena!!
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Tko je najbolji nogometaš svih vremena?
Pele
49%
 49%  [ 33 ]
Maradona
29%
 29%  [ 20 ]
Cruyff
2%
 2%  [ 2 ]
Beckenbauer
0%
 0%  [ 0 ]
Platini
1%
 1%  [ 1 ]
Eusebio
1%
 1%  [ 1 ]
netko drugi....
14%
 14%  [ 10 ]
Ukupno glasova : 67

Autor Poruka
kara1810
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 67
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 2:19 pm    Naslov poruke: Najbolji svih vremena!! Na vrh strane Na dno strane

Tko je po vama najbolji svih vremena uz obrazloženje

 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo ih je i te kako u to vreme.Tada se fudbal igrao na drugaciji nacin i Maradona je za to doba bio najbolji.
Vremena se menjaju i sada je doslo drugo vreme.

_________________
Master
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa za ono vreme maradona je bio bog,mada je i pele bio fantastican

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pele a danas zasigurno RONALDINJO
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Edson Arantes Di Nacimento - PELE - 3 puta prvak svijeta, preko 1000 golova - jednostavno najbolji
 
kara1810
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 67
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i šta mislite...jesu li današnji nogometaši bolji ili se prije igrao bolji i kvalitetniji nogomet?!
 
mitch38
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 59

Datum registracije: 09 Jan 2006
Poruke: 47

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 8:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pele i Misel Platini
 
dejan552000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 59

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 1
Mesto: Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fudbal se godinama kao i sve ostalo menja. Tako su i profili igraca drugaciji. Mada su danasnji zahtevi daleko veci nego ranijih generacija, tako je tesko uporedjivati igrace iz raznih doba. Po uspesima je ipak Pele nedostizan!
 
shecky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 86
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pele je najbolji, a bogami kako je Ronaldinho krenuo, smesi mu se duplo bolja karijera nego Peleu.
 
draganng
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 150

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 2:16 pm    Naslov poruke: RONALDINHO Na vrh strane Na dno strane

RONALDINHO, RONALDINHO I SAMO RONALDINHO.Znam da je malo rano za njega govoriti, ali takav se vise ne rađa. Gledao sam nekoliko njegovih treninga i čudio sam se, ali kad sam pogledao reklamu za Nike rekao sam:"Ovo je Bog". I sam je potvrdio da sve sto je izveo u toj reklami da nije montaza nego ziva istina. Pele i Maradona su takođe dobri ali fudbal u ono vrijeme ne moze se porediti s ovim sada.

Edit by Belphegore
Obrisao sam ti link Wink

_________________
SRBIN
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ronaldinho i adriano mrtva trka...ali ronaldinho pobedjuje za malo...odlicna tehnika,super pregled igre i igraca,sut i ostali atributi Very Happy
 
FilipovicN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Dec 2005
Poruke: 34
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 7:41 pm    Naslov poruke: a Na vrh strane Na dno strane

Samo cu reci PELE ja mislim da tu netreba objasnjenje......!

_________________
OK.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Najbolji svih vremena!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon