www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dve devojke jedan muskarac ???
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
ludi_milojko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 101

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 1:44 am    Naslov poruke: Dve devojke jedan muskarac ??? Na vrh strane Na dno strane

Dali je neko imao tu cast da proba ,i kakvi su utisci? 8)

Molim mlade i neiskusne clanove da su sudrze komentara , hvala Wink



_________________
Kazu da je u Beogradu odnos 5 zenskih osoba na jednog muskarca.

- Mojih 5 da mi se istog momenta jave Exclamation Exclamation Exclamation Mr. Green


Poslednja prepravka: ludi_milojko datum Pet Sep 30, 2005 3:07 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam imala "cast" da probam a nisam ni htela i ne privlaci me...
mozda ako se nekad bas napijem ima da probam Smile

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
paja-patak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Sep 2005
Poruke: 233
Mesto: negde u srbiji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam imao prilike da probam do sada Sad

Twisted Evil ali more komotno Mr. Green

_________________
Voli svoje komsije,ali nemoj biti uhvacen. Mr. Green
 
ludi_milojko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 101

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm , dobro ajde da preformulisem pitanje, dali je neko TREZAN .... Laughing Laughing Laughing

Salim se Laughing

Zenskim osobama takve misli padaju na pamet samo kad se napiju ... Mr. Green

_________________
Kazu da je u Beogradu odnos 5 zenskih osoba na jednog muskarca.

- Mojih 5 da mi se istog momenta jave Exclamation Exclamation Exclamation Mr. Green


Poslednja prepravka: ludi_milojko datum Pet Sep 30, 2005 3:08 am; ukupno izmenjena 1 put
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ludi_milojko je napisao/la sledeće:
Zenskim osobama takve misli padaju na pamet samo kad se napiju ... Mr. Green

Ko kaze? Meni ni pijanoj nije to palo na pamet, ne znam ni da li bi, mozda jer "cesto" pijem?! Laughing Laughing Laughing

_________________
 
ludi_milojko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 101

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heheheheh , mozda se nisi "dovoljno" napila Laughing

_________________
Kazu da je u Beogradu odnos 5 zenskih osoba na jednog muskarca.

- Mojih 5 da mi se istog momenta jave Exclamation Exclamation Exclamation Mr. Green
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 3:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moguce! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
 
shalabajzer
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 731
Mesto: Bogu iza treger

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 7:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma probao bi......ali nisam imao priliku....

ma ko nebi??? Question
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne dolazi u obzir!
No chance !

Da su dva tipa mozda bih i razmislila..Ali kao sto sam vec hiljadu puta rekla, ja sam sebicna kad su takve stvari u pitanju i ne volim da delim nista, pogotovo ne decka u krevetu! Ono sto je moje, samo je moje Smile

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa pazi, ako vec dodje do toga, da moramo jos jednu devojku da "uvlacimo" da nam "cupa" sex, onda tog sexa nece ni biti! I ne moze me niko ubediti, da je decko prezadovoljan svojom devojkom, ALI bi on tu ubacio jos jednu devojku, eto da bude jos bolje ili iz radoznalosti, ili iz ne znam ni ja kog, drugog, glupog razloga! Ma nema sanse! Samo osobe koje ne znaju sujeta-to ce i priznati! Ako je radoznalost, kako to da nema sanse da ponude, da tu ucestvuje jos jedan muskarac?!?
Da se izjasnim (jos jednom) Nema sanse!!!! Ako mu ja nisam dovoljna-moze slobodno da putuje! Onog momenta kad bi mi to predlozio, dobio bi crveni karton! Mr. Green

_________________


 
ludi_milojko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 101

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci niko nije probao Question , u bre kakvi ste vi forumasi ... niko da prizna Laughing

_________________
Kazu da je u Beogradu odnos 5 zenskih osoba na jednog muskarca.

- Mojih 5 da mi se istog momenta jave Exclamation Exclamation Exclamation Mr. Green
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam probala, a i ne verujem da bih ikada (neverujem !!!! to je zato sto nikad se ne moze znati sta nosi dan a sta noc).
Nije moj stil....imam bolji i kvalitetniji !!!!! Hehehe
sto da delim mog muza s nekim kad ga samo ja mogu imati.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Dve devojke jedan muskarac ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon