www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

BMW
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 46, 47, 48, 49  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nego kako ti se svidja? Sta kazes?


_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako mi se cini???Kakvo glupo pitanje...PA naravno da je super,cak je i bolji no sto smo do sada videli i pretpostavljali....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
superpippo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Feb 2007
Poruke: 7

italy.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alpina B3 Coupe zasniva se na BMW-ovoj seriji 3 u coupe izdanju, odnosno izvedbi 335i. Twin turbomotor osnazen je na 360 konjskih snaga i 500 Njutnmetara, sto je plus od 54KS i 100Nm. Rezultat je 5 sekundi za ubrzanje do "stotke" i 285 km/h. Wink
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

superpippo je napisao/la sledeće:
Alpina B3 Coupe zasniva se na BMW-ovoj seriji 3 u coupe izdanju, odnosno izvedbi 335i. Twin turbomotor osnazen je na 360 konjskih snaga i 500 Njutnmetara, sto je plus od 54KS i 100Nm. Rezultat je 5 sekundi za ubrzanje do "stotke" i 285 km/h. Wink
Da si malo procitao teme pre tvoje video bi da post o B3 postoji na prethodnoj strani...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy Ma nema bre u Pi*ku materinu 8) Very Happy M3 je zakon bre...Zakoooon! Nije sto ga volim Laughing ali je Pakleni automobil za paklene vozace... Razz Laughing Razz Razz Mr. Green

Ajd', kad kupim jedan M3 ( Sad ) pozivam Vas ''GT2 i M3 Racing'' da se vizikamo, a do tad ziveli... Wink Razz
sto se tice Performansi BMW-a sto kaze Racing, Rolling Eyes to smo vec i znali... Evil or Very Mad pa svaka bre verzija ima slicne karakteristike! Evil or Very Mad Rolling Eyes

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Very Happy Ma nema bre u Pi*ku materinu 8) Very Happy M3 je zakon bre...Zakoooon! Nije sto ga volim Laughing ali je Pakleni automobil za paklene vozace... Razz Laughing Razz Razz Mr. Green

Ajd', kad kupim jedan M3 ( Sad ) pozivam Vas ''GT2 i M3 Racing'' da se vizikamo, a do tad ziveli... Wink Razz
sto se tice Performansi BMW-a sto kaze Racing, Rolling Eyes to smo vec i znali... Evil or Very Mad pa svaka bre verzija ima slicne karakteristike! Evil or Very Mad Rolling Eyes


Ma zakon sto ti kazes. Polako pocinjem da se nadam da ce da rasturiti RS4. I hvala bogu sto su stavili obican 6-stepeni menjac u mesto onaj SMG.

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Polako pocinjem da se nadam da ce da rasturiti RS4.

Vlado, lepo je nadati se... Very Happy Sacekacemo pa cemo videti Wink

_________________
Master
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rile_Master je napisao/la sledeće:
Vlada_R je napisao/la sledeće:
Polako pocinjem da se nadam da ce da rasturiti RS4.

Vlado, lepo je nadati se... Very Happy Sacekacemo pa cemo videti Wink



Vidi ti ovog? Evil or Very Mad V.Racing, ovaj nas zeza i to ozbiljno?! Rolling Eyes ja navijam za BMW, a sad ko ce biti bolji... Razz videcemo! Wink
Sto se tice menajca, tu nemam reci... Smile

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Rile_Master je napisao/la sledeće:
Vlada_R je napisao/la sledeće:
Polako pocinjem da se nadam da ce da rasturiti RS4.

Vlado, lepo je nadati se... Very Happy Sacekacemo pa cemo videti Wink



Vidi ti ovog? Evil or Very Mad V.Racing, ovaj nas zeza i to ozbiljno?! Rolling Eyes ja navijam za BMW, a sad ko ce biti bolji... Razz videcemo! Wink
Sto se tice menajca, tu nemam reci... Smile
Ja znam ko je bolji 8) Porsche 911 997 GT3 Razz Rolling Eyes

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Rile_Master je napisao/la sledeće:
Vlada_R je napisao/la sledeće:
Polako pocinjem da se nadam da ce da rasturiti RS4.

Vlado, lepo je nadati se... Very Happy Sacekacemo pa cemo videti Wink



Vidi ti ovog? Evil or Very Mad V.Racing, ovaj nas zeza i to ozbiljno?! Rolling Eyes ja navijam za BMW, a sad ko ce biti bolji... Razz videcemo! Wink
Sto se tice menajca, tu nemam reci... Smile
Ja znam ko je bolji 8) Porsche 911 997 GT3 Razz Rolling Eyes


To je vec druga klasa. Ne moze se uporedi ni sa M3 ni sa RS4.....ali brzi je od obadvoje hehehe. Mozemo da kazemo sta hocemo ali Porsche je Porsche.

Mada to nema veze, kako god bude......ja sam isto za BMW, pa neka bude najsporiji Very Happy

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Rile_Master je napisao/la sledeće:
Vlada_R je napisao/la sledeće:
Polako pocinjem da se nadam da ce da rasturiti RS4.

Vlado, lepo je nadati se... Very Happy Sacekacemo pa cemo videti Wink



Vidi ti ovog? Evil or Very Mad V.Racing, ovaj nas zeza i to ozbiljno?! Rolling Eyes ja navijam za BMW, a sad ko ce biti bolji... Razz videcemo! Wink
Sto se tice menajca, tu nemam reci... Smile
Ja znam ko je bolji 8) Porsche 911 997 GT3 Razz Rolling Eyes


To je vec druga klasa. Ne moze se uporedi ni sa M3 ni sa RS4.....ali brzi je od obadvoje hehehe. Mozemo da kazemo sta hocemo ali Porsche je Porsche.

Mada to nema veze, kako god bude......ja sam isto za BMW, pa neka bude najsporiji Very Happy
slazem se svako svoje sr**je brani 8) Laughing Laughing Laughing
Ja sam to napisao cisto radi malo sale.... Laughing Laughing Laughing

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nemas frke brate i ja sam za Porsche.... Wink Porsche je oduvek bio u srcu... Very Happy

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> BMW Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 46, 47, 48, 49  sledeća
Strana 47 od 49

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon