www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

PIMP MY RIDE kod nas
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
mnmn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bice to i kod nas, jednog lepog dana

 
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko ce to kod nas da radi da nece fandjo i matrix daj bre nemoj da ste smesni
 
apola
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 19 Jun 2006
Poruke: 25
Mesto: Zemun

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 10:20 am    Naslov poruke: Nema sanse Na vrh strane Na dno strane

Bilo bi to lepo, ali kod nas tesko bas bas tesko.

_________________
ludo i opusteno!!!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ko ce to da finansira i sta ce da budze jugice Laughing

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
27da03
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 69

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to bi bilo pravo dobro na balkanu, vise od pola auta bi se moglo srediti, al samo cisto sumnjam da ce to doci kod nas, valja imati para za te stvari.
ja na tv-u to redovno pratim i oci parim
 
DARK LORD NAZGUL
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 122
Mesto: Prijepolje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 11:14 am    Naslov poruke: DARK Na vrh strane Na dno strane

ma nema veze...moze i kod nas za neke solidne pare auto lepo da izgleda
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 5:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E daj Boze da to uspe...kad su svi pirocanci pa ne popravljaju ni sitnije kvarove a kamo li da auto ulepsaju nego sto je fabricki.
Na ulicama , posto jako obracam paznju na to, pojavljuju se svakim danom, nabudzeni automobili.
Steta samo sto se sav trud pretvori u smejanje jer ako nemas para za nesto onda ni ne treba stavljati one kineske stopaljke, decije radkapne, slicice, nalepnice i ostalo...samo se unakaze jadna kola.
(Ali da nema takvih, kome bih se smejala?)
I jos jedna stvar nabudzeni auto, po mom misljenju, nije onaj koji se ofarba u 2-3 boje stave mu se neke nalepnice i ao sad imam auto u p.m. Nabudzeni auto je onaj koji je prepakovan ispod haube..e to je znanje...ovo za farbanje to i ja mogu...imam cak i iskustvo jer lakiram nokte i sigurno vise ukusa.

_________________
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:
ovo za farbanje to i ja mogu....


Ako imas iskustvo sa farbanjem noktiju, ne znaci da znas da farbas auto. Tako da cisto sumnjam da mozes Wink Farbanje automobila nije toliko jednostavno kao sto mislis....zacudila bi se kad bi videla sta tu sve treba, cak i pre nego sto se pocinje sa farbanjem.

_________________
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Dixy_24 je napisao/la sledeće:
ovo za farbanje to i ja mogu....


Ako imas iskustvo sa farbanjem noktiju, ne znaci da znas da farbas auto. Tako da cisto sumnjam da mozes Wink Farbanje automobila nije toliko jednostavno kao sto mislis....zacudila bi se kad bi videla sta tu sve treba, cak i pre nego sto se pocinje sa farbanjem.



Ne brini se ti za mene i sta sam ja videla a sta ne a i nauci da citas izmedju redova, druga stvar clan sam najjaceg foruma o kolima tako da mozes sledeci put moj post da zaobidjes. Nisam htela da te uvredim ili sl. jednostavno mrzim taj odnos tipa "zensko , sta ona kenj* tu sad, kakvi nokti itd."
I znam ceo postupak farbanja....

_________________
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:
Vlada_R je napisao/la sledeće:
Dixy_24 je napisao/la sledeće:
ovo za farbanje to i ja mogu....


Ako imas iskustvo sa farbanjem noktiju, ne znaci da znas da farbas auto. Tako da cisto sumnjam da mozes Wink Farbanje automobila nije toliko jednostavno kao sto mislis....zacudila bi se kad bi videla sta tu sve treba, cak i pre nego sto se pocinje sa farbanjem.



Ne brini se ti za mene i sta sam ja videla a sta ne a i nauci da citas izmedju redova, druga stvar clan sam najjaceg foruma o kolima tako da mozes sledeci put moj post da zaobidjes. Nisam htela da te uvredim ili sl. jednostavno mrzim taj odnos tipa "zensko , sta ona kenj* tu sad, kakvi nokti itd."
I znam ceo postupak farbanja....


Ma nisi se cak ni obracala meni, tako da me nisi ni uvredila....sve je ok, opusteno. Mislio sam da ne znas bas tacno kako ide farbanje kod automobila, pa sam zato pisao to. Ali posto znas.... 8)

_________________
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 4:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlado_R, pozdrav

_________________
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:

druga stvar clan sam najjaceg foruma o kolima tako da mozes sledeci put moj post da zaobidjes.



Ako nije tajna kog foruma?

Samo nemoj reci Fadnjo :firestarter:

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> PIMP MY RIDE kod nas Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon