www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Alejandro Sanz
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On je u Srbiji postao popularan posle dueta sa Shakirom.Ja ovu priliku koristim da preporucim svima njegove pesme pre Shakire,jer covek zaista divno peva

 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poslusajte njegovu pesmu Pissando fuerte...mnogo je dobra
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja sam samo cula onu njegovu sa Shakirom, i jaaaaaako mi se svidja. Ta pjesma mi je bila na repertoaru cijelog ljeta. Stalno sam je vrtila, a bila je i u svim kaficima i discotecama. BAs mi je draga, a mislim da cu onda da nabavim njegov CD kad ga toliko hvalite.... Smile

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obavezno nabavi,veruj mi vredno je,jaaaako
 
flashbull
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: Minhen

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je najbolja pesma sa shakirom
 
natashaaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Mar 2006
Poruke: 128
Mesto: duBBBrava

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nisam mogla vjerovati kad sam vidjela koliko ima godina i koliko već nastupa! Shocked shok i nevjerica totalna..
 
jecolina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 65
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

on je jedan presladak dečko,ko bombončić
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 26, 2006 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam ga odkad je pevao sa Shakorim ali mnogo je sladak i ima divan glas
 
teac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 115

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije los, nisam cula za njega pre la torture ali ok je
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:jezik:



Ima hot,hot,hot tjelo i još seksipilniji glas!
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

decko izgleda extra Embarassed
cula sam samo onu sa Shakirom, super je Smile
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 2:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cula sam ga samo u duetu sa shakirom.shakira kvari pjesmu al kad njega cujem.......nisam taj tip koji ludi za pjevacima i tim glupostima al kad cujem njegov glas u toj pjesmi sva se rastopim,najezim...ufff ma napalim se!!!morat cu poslusat i druge njegove pjesme.a i sladak je mada rekoh da nisam taj tip al eto kod njeg radim iznimku Mr. Green

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Alejandro Sanz Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon