www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako lecite mamurluk ?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
nemanja_c_f
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Sep 2008
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 09, 2008 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vodom uvijek

 
svracak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2008
Poruke: 2

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 19, 2010 12:33 am    Naslov poruke: Hidratacija mozga Na vrh strane Na dno strane

Problem sa mamurlukom je taj sto mozak usled dejstva alkohola na izbacivanje vode iz organizma ostaje bez dovoljnih kolicina vode i zato boli glava ujutro. Treba nakon konzumiranja alkohola popiti postepeno litar-litar i po vode u roku od 15 min do pola sata. Nije bas najbolje popiti litar i po odjednom pa u krevet. Ne znam da li je mineralna voda jos bolja, zbog soli, ali uglavnom je stvar da se voda mora nadoknaditi. Inace cete sanjati kako pijete vodu, kao ja jednom prilikom kad sam preterao sa nekom gromovacom.
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 19, 2010 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pivom...al ne smijes popiti vise od tri...jer te moze krenut...
pa eto belaja... Mr. Green

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
denyx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2007
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 11, 2011 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

guaranom Smile))
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 14, 2011 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trazi savjete od nekih cura... Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 14, 2011 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ја не лечим мамурлук. Последњих година слабо пијем (алкохол). Mr. Green

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
Pablo26
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Okt 2011
Poruke: 101
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2011 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Klin se klinom izbija, popijem pivo Mr. Green
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2011 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stavim biftek na glavu...da izvuce vakum... Shocked tako da ostanu samo misli o golim curama... Wink
pa seksom se najbolje lijeci mamurluk..onaj ko nema sta da seksa... Rolling Eyes
ili ko brzo svrsava...nek ide rtadit nesto pametno...a nije da curu bezveze maltretira da se skida i oblaci bezveze...Rolling Eyes
nek ide trcat.... ili nosat nesto tesko..da se oznoji... Wink da otrovi izadju iz organizma...
al' da se obavezno posle toga istusira da ne smrdi po ulici..jer mogu ja naici..slucajno..
(jer ja kad nemam pametnijeg posla ja hodam svugdje)... pa cu ga isutat... Wink
a to mu uopste ne treba...iako ce ga mamurluk odma proci ali ce imati kostobolju... Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Dreamy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Okt 2011
Poruke: 14

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2011 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne ljecim se vise od mamurlika... a neznam dal je to vec navika... e da, i nekonzumiram alkohol pa mi ta vrsta mamurluka i nije tak poznato Smile

_________________
trenutak srece nije nesto maleno, on i postoji samo u kratkim trenucima!!!
 
gandzic_vutroslav
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Feb 2013
Poruke: 18
Mesto: krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2013 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ujutru prvo neka tableta,mozda brufen i obavezno jogurt za zeludac,mada je i fanta dobra Smile
 
pejamachine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Dec 2009
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 01, 2013 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedonostavno uzmem i napijem se ponovo...Smile)
Klin se klinom izbija...xexe
 
narkoxxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Okt 2013
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 11, 2013 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo dosta fante. ona budi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako lecite mamurluk ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strana 16 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon