www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li idete na nudisticku plazu ???
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  

Da li idete na nudističku plažu?
Da
26%
 26%  [ 7 ]
Ne
61%
 61%  [ 16 ]
Voajerski :P
11%
 11%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 26

Autor Poruka
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 43

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 9:52 pm    Naslov poruke: Da li idete na nudisticku plazu ??? Na vrh strane Na dno strane

Da li biste voleli da idete na nudisticku plazu i da li to vec cinite??
.....jeste li nudist ?
.....i sta bi uradili ako vas(a) partner(ka) zeli da idete zajedno na nudisticku plazu ???



_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
imhotep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 30 Okt 2004
Poruke: 101
Mesto: Ni na nebu ni na zemlji ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa pristao bih.

Jedino malo bi mi bio bed sta ako. . . . (zna se na sta mislim) Twisted Evil
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam samo jednom otisao na nudisticku plazu, prije dvije godine, izgorio ko rak, i nikad vise !

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam nudist

mislim da bi pristala na neku plazu koja je gotov pusta....ne volim te tragove badica na sebi...

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada me nudisticke plaze nisu privlacile...pogotovo one gde sve vrvi od svakakvih golaca Rolling Eyes
Mada me je jednom moje drustvo odvelo na jednu takvu plazu sa koje sam ja za nekoliko trenutaka otisla Rolling Eyes
Jednostavno nisam mogla ono sve da gledam...fujjjjj Confused
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne privlaci me toliko nudisticka plaza .. mada bih bas voleo da odem jednom da cisto vidim sta tu ima razlicito osim toga da jednostavno osobe na toj plazi nemaju odecu ...

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
mp4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 49

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To me nikad nije privlacilo. Mislim da bi mi se nesto diglo ako neku finu curu vidim Very Happy .
A gadilo bi mi se ako neke stare babe i dede prolaze, tako da nisam zainteresovan za tako nesto Wink
 
Good_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 127

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 9:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja redovito idem na nudisticke plaze. nema nista ljepse nego se predati suncu i moru u potpunosti, bez suvisnih djelova odjece na sebi (ma kako god bio minimalan bikini). kad sam na nudistickoj plazi pokusavam ne primjecivati ono sta je ruzno vec se koncentrirati samo na zgodne momke i djevojke. to meni i mom momku daje dodatni stimulans za vrijeme koje nakon plaze provodimo u hotelu ili apartmanu.
 
Bound
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 164
Mesto: Frankfurt

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne idem cesto, ali kad idem, uvek nekako imam plazu za samu sebe. Laughing

Salu na stranu, nema nista lepse od nudisticke plaze. A za one koje je sram i za one kojima je gadno videti gole babe i dede:
- Nemojte da se stidite, jer vas tamo niko ne gleda. Pa svi su goli i ima ih svakakvih. A ljudima nije bitno da gledaju golotinju ( vecini) , nego zele da se opuste i uzivaju u suncu.
-A zar mi svi necemo ostariti i takodje imati smrezuranu kozu, bore itd...? Estetika nije u prvom planu, nego opustanje, suncanje i druzenje sa "istomisljenicima".
Wink

_________________
Trebas mi ti, snagu mi daj
Ti budi moj pocetak i kraj
Umorna sam i malo me strah
Zagrli me, trebam tvoj dah
 
Twix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 120
Mesto: Johannesburg

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez veze.....onda se ni neprimeti da sam pocrneo,ovako znam po crtama od sorca za kupanje Smile
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Noup, to kod nas u Novom Sadu nema! Smile kada bi bilo ko zna... verovatno bih otisao da vidim kako je. Wink
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije me nikad privucilo nudisticke plaze, najbolje je sa zenom sami na plazu Very Happy Very Happy

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Da li idete na nudisticku plazu ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 1 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon