www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kosarka ili Fudbal?
Strana 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Koji sport vise volite??
Kosarka...
39%
 39%  [ 33 ]
Fudbal...
60%
 60%  [ 51 ]
Ukupno glasova : 84

Autor Poruka
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 26, 2005 9:25 pm    Naslov poruke: Kosarka ili Fudbal? Na vrh strane Na dno strane

Interesuje me vase misljenje koji je sport popularniji kod nas fudbal ili kosarka?


_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
unikat
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Ned Jun 26, 2005 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako nam je fudbalska liga slaba iako poslednjih godina reprezentacija nije imala zapazenu ulogu na takmicenjima , opet mislim da je fudbal i dalje najpopularniji sport u Srbiji. Jer u poslednje dve godine ni kosarkaska liga nije mnogo bolja, mozda po kvalitetu i jeste , ali svake godine kosarku potresaju novi skandali.
 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Košarka, fudbal ne volim, ni da gledam a kamoli da igram.Košarku sam trenirala Smile
 
Scooterr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NBA najvise volim a ako se odnosi na nase onda vaterpolo 8)
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim fudbal ali samo strani jer je kod nas haos!!!
Volim nasu kosarku, kada bi nam fudbal bio na nivou kosarke bilo bi mnogo yanimljivije.
 
Kristiano
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 179
Mesto: Brace Jerkovic

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fudbal je ubedljivo najbolji........ali ne nas fudbal.....jer se nas raspadA

_________________
INTER-SERBIA
 
_TdK_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 8

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

košarka definitivno, manje agresivno, ne uzimajući u obzir igre Indiane i detroita hehe
 
flamingosi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 14

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam neki sportski tim ali obozavm da pratim fudbalske utakmice

omiljeni tim mi je juventus
 
gojko1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 27

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 9:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kosarka je zakon, nema tu trte mrte samo trte.

_________________
Sex is not the answer, sex is the question, yes is the answer.
 
hakynen
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 1588
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 9:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oba sporta kod nas na Balkanu su podjednako popularna. Meni licno kosarka je vise k srce, nego fudbal.

Navijam za KK "Bosna ASA BHT" iz Sarajeva.

Ako ste gledali barem jednu njihovu utakmicu znacete i zasto.

_________________
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 9:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako vec moram da biram, fudbal... Kosarka mi je dosadnija...

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno kosarka...kao mala jos sam kao i nesto igrala....Ne znam kosarka mi je oduvek bila prefinjenija, kulturnija, privlacnija kao sport...iako nije ni fudbal los kao sport, moj glas ide kosarci Mr. Green

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Kosarka ili Fudbal? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  sledeća
Strana 1 od 21

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon