www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koja je vasa cena?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 21, 2010 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bogami, ja sam poskupa, Very Happy ali nema te cijene. Za ovoliko godina, sa ljubavnicima tolikim iza sebe, niti sam kad dobila ponudu novčanu za sex, niti pitanje, niti sam pomislila na to. Nisam dobila stan, auto, bisere, prstenje, dobijala sam ono što sam željela: fizičku ljubav i emotivno zadovoljstvo koje mi je uvijek bilo u krvi. Onaj ko je rođen za ljubav radi to sa ljubavlju, a ne za pare. Svoje tijelo ne smatram robom da je izlažem i da se cjenjkam, a samim tim ni da ga prodajem. Ono je moje i ostaje moje, na njemu nema nikakve etikete ni sa brojem ni sa cijenom.Onak ko može, neka izvoli, valjda ima svoje razloge i zna zašto to radi, moje nije da ga kritikujem niti osuđujem, govorim u svoje ime i govorim istinu.


_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
minister
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2009
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 04, 2011 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hi hi hi hi... lepo lepo, lepo je kad ljudi toliko cene sebe. Mnogi od Vas ne poznaju sebe dovoljno, licite mi pomalo na one bungie skakace koji su 100% uvereni da ce da skoce, ali kad pogledaju odozgo, brzo sidju dole :)

Aj ziveli... kazem, steta sto nemam te pare, bilo bi zabavno :)
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 04, 2011 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zar stvarno mislis da bi nesto mogao da uradis s parama... Laughing Laughing Laughing
ako nemas iole pristojan izgled...
pare su nista u zivotu....
danas ih imas...sutra nemas...prekosutra mozes jos vise da ih imas....
ako znas da ih uzmes....
ali sebe jednom kad prodas...vise nikad ne mozes da se kupis....
sve i jedna ova djevojka sto je napisala da se nebi prodala...
ja sam sto posto siguran da nebi...

svako ko nikad nije imao gutu u dzepu i sjeo u nov i dobar auto,
misli da takvim ljudima se svi prodaju...da pi****na samo sijeva i lijepi na te pare....
zna se koja vrsta se lijepi na to...i to u vecini slucajeva i taj sto ima to sve mora da dobro izgleda...i da ima pricu...zanimljivu...da bi ga neko mogao slusati i trpiti...
i da bi mogao da mijenja i kupuje neke maloumne lutkice....
pogledaj koliko je maminih i tatinih sincica sa gutom para i bjesnim autom...
sa prosjecnim glupacama...ja ih znam masu koji nisu ni sa takvim glupacama...
jer ne znaju ni to sto imaju da iskoriste....nisu nikome zanimljivi...ne znaju nista.,...mulci....retardi...gurbeti...
zene vole da se zabavljaju...a kako ce se zabaviti s nekim ko nema nista sem para.... Neutral i ko misli da moze nekoga da kupi.... Rolling Eyes

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
minister
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2009
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 05, 2011 9:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Druze, mnogo ti je lepa ta prica, ali... deluje mi da si malo promasio temu. Svi ti tvoji primeri koje si naveo imaju ultra-mega-giga kontra-primere... ali da ti budem iskren, mrzi me da pisem ovde rat i mir, pogotovo ako je toliko skrenut sa teme.

Ne radi se o sedanju u dobar auto, covek je lepo pitao "koja je vasa cena?". Svi (cast izuzecima) se pravite mutavi i blesavi, zato sto vam je neprijatno da znate jednu tako prostu cinjenicu, nacitali ste se lektire za peti razred pa vam je sve malo dalje od pinokija i trnove ruzice trusno podrucje.

Kao sto ti tako lepo 100% znas da se od ovih osoba koje su navele da se ne bi nikad prodale, ja isto tako lepo znam da sve i jedna bi, pa cak i ti. Ti sad mozes da se kunes i da se busas pesnicama u grudi, e necu pa necu... ali kao sto rekoh ranije... bilo bi zabavno videti te, da ti neko ljuljne milion evra u kesu na sto, da ih malo pogledas :)
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 05, 2011 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo...sa teme se nisam udaljio ni jednim slovom...
druga je stvar sto ti ne razumijes sta sam ja napisao....
necija cijena je vozanje u dobrom autu sa likom koji ima pare....
i ta neka koja se vozi mozda se prodala za to.... Shocked
prodaja je prodaja...ja za milion ili za cenera...to je prodaja....
necija cijena je milion...a necija dupli setac i redbull...i komad bizuterije....
a neko nema cijenu...jer nije na prodaju....
da ti kazem nesto...ja sam spiskao djedovinu za neke cetiri godine.... Laughing
to mnogi ljudi na ovom svetu ne zarade za citav zivot...
sto sam ja s**** za te cetiri godine....
i ako sam nesto naucio... naucio sam sta su pare...
a to je ono sto sam rekao...nista....
danas ih imas sutra ne....prekosutra opet mozes da ih imas...jer to je novac ...on se zaradjuje da bi se trosio....
a ljudskost i karakter ako jednom izgubis ne mozes viise nikad da ga kupis...
jer se to ne kupuje...s tim se covjek radja i tome ga uce roditelji...

btw..ti si se previse nacitao raznih Sr*** i bolje da si citao malo vise o ljubavi,
postenju i ljudskim osobinama...ljubavnu poeziju....i romantiku...
pa bi onda mozda i shvatio...nesto o ljudima...
i da neki ljudi cijene vise i vole vise jednu njeznu rec osobe koja im je draga...
nego milion evra nekog tamo koji bi nekoga s tim kupovao...
strasno je kakav stav i razmisljanje imate vi danasnji mladi ljudi....sve bi da prodate i kupite...cak i sebe...
( cast izuzetcima)

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
minister
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2009
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 05, 2011 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi hi hi... ajde stari, lepo priznaj da shecherish ovde sad.. ne bi li se ogrebao za snoshku od neke mlade i neukusne... koja veruje u ljubav, postenje, romantiku itd... :D

btw... daj boze da nisam stariji od tebe :)
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 05, 2011 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm...pa siguran sam da bi sve i jedna cura bilo odakle...da je...
i bez obzira na godine.... pre dozvolila
da se ja ogrebem od nju nego ti.... Laughing
sa takvim maloumnim pogledom na zivot... Rolling Eyes i retardiranom pricom.... Rolling Eyes

i ne zaboravi da je mnogo vise ljudi koji vjeruju u ljubav, romantiku ...i visoke morale....



Edit by *Mayche*: Bespotrebne uvrede su uklonjene...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 06, 2011 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Javna opomena clanu minister. Zamolila bih da malo pripazis na recnik i ton kojim se obracas clanovima. Post ti je obrisan kao sto ce biti i svaki naredni koji mu bude slican. Takodje bih zamolila clanove da se drze teme i ne ulaze u prepucavanja; nije im mesto na nasem sajtu. Hvala lepo.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
minister
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2009
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 10, 2011 8:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U mom postu nije bilo ruznih reci, a ako ces da me opominjes/banujes/brises postove zbog "tona" ili "prepucavanja", onda ovaj forum stvarno nije za mene. Ne vidim poentu foruma na kojem nema prepucavanja i na kojem cemo svi da se ljubimo u ... (da ispostujem ono sa ruznim recima) :)
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2011 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paja1911 je napisao/la sledeće:
a sta ako vam dodje neki mnogo extra baja i nudi vam pare da bi spavale sa njim?:-)Verujem i da bi ove sto pricaju da ne bi,kad bi bio neko iole privlacan,da je pokupi na moru u nekoj jahti i da joj ponudi 1000,a ne 100000evra,da bi pristala


qzma1981 je napisao/la sledeće:
Jaoooooooooooooooooooooooooo koliko vi pricate gluposti!!!!!!!!!!!!!!!
Pa neko ti ponudi milone!!!I budete obezbedjene za ceo zivot,da pod milim bogom nista ne radite u zivotu.....Pa ne bi na celu pisalo "ja sam se jeb... za pare"!!!!
Ko je lud da propusti priliku da zameni rintanje celog zivota,za jednu noc!!!!!!!!


A ko ste vi da analizirate da li neko laže ili ne, da kažete da svi mi koji imamo svoj moralni nivo lažemo? Postoji nešto što se zove dostojanstvo i ponos. Takođe postoje sponzoruše, lake devojke, prostitutke, žigoli... koji se prodaju svoje telo za pare. Ne spadam u ove grupe. Moje telo nije na prodaju. Oni koji bi sve dali samo da dođu do para... samo dalje od mene tu vrstu ljudi. Život je jedan, svako sebi kreira kako će ga provesti. Takođe nemaju svi ljudi obraz i karakter, a o moralu i da ne govorim. To je za takve misaona imenica, ako uopće znaju što je to.

Mogu jasno i glasno reć da moja cena ne postoji. Muka mi je od onih koji se prodaju za pare, kola, vilu, jahte, nakit...
 
aleksandar_16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 04 Avg 2011
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 05, 2011 8:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...hmm...ova tema je veoma interesantna.
Pre izvesnog vrermena radio sam za jednog stranog poslodavca koji je svojevremeno ovde imao vrlo razgranat posao. Imao je oko 20tak godina mlađu ženu koja je u fizičkom smislu bila "san snova", a on sam bukvalno jedan akrep (mada je bio izuzetno korektan poslodavac). I da ne dužim više, stalno je dovlaćio neke mlade, lepe i zgodne fufice i naravno korektno im plaćao za to. Nikako nisam mogao da iskapiram gde ih pronalazi. Samo bi se odjednom pojavio sa nekom novom.

Jednom smo se tako zapričali i otvorio mi je dušu. Nijedna od tih lepih devojaka i žena nije bila profesionalna prostitutka, već "neko" ko je pristao da bude sa njim za novac. Pričao mi je kako uživa u tom navođenju-cenjkanju i kako ga ni jedna nije odbila, jer nije on određivao cenu već one!!! A najveća cena koju je platio nekoj ženi je bila 5000 tadašnjih maraka. Cela ova priča je još interesantnija ako znate da on nikad nije koristio usluge profesionalnih prostitutki jer je smatrao da je to rizično po zdravlje. Ove žene i devojke su bile sve samo ne to, bile su studentkinje, profesorke, lepe cure iz kraja, službenice, medicinske sestre, doktorke, udate žene...itd. Radio je u mnogo zemalja i stalno isticao da bukvalno ni jedna nije odbila.

Eto, pa vi sad vidite...

Neutral
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 13, 2011 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oko plavo ili zeleno... Wink dobra nogica...jedre i cvrste grudi...lijepo lice..simpaticam osmjeh slatkih usana..
i ja se prodajem i predajem odma... Confused
a sto se tice para...mene libo vou za repa...nije da ih imam u izobilju...nema ih...bas toliko... koliko bi ja bez ikakvh ustrucavanja htio da imam:roll: ali imam dovoljno da nicega nisam zeljan....
niti ja niti moji dragi ljudi... Wink tako da za te jbn pare niko od mojih, nema nikakve potrebe da se prodaje...

ljude kojima su samo novci na pameti...i koji bi sve uradili za novac...se ne zovu ljudi ..nego placenici...
a ako neko zna sta su placenici - znam ja... Wink ja ne zelim da mene neko tako vidi.. Wink

ne kazem da kao momak mlad...pre desetak godina nekih...nisam ponekad bio sa nekim tetama..
tete koje su se brinule za mene... Mr. Green ali nikad mi nisu placale za seks... Mr. Green
doduse nisam ni trazio...a znam da bi platile... Razz jer ja sve znam... Mr. Green

ali i u to vreme da me neka osoba pitala evo toliko i toliko love spavaj sa mnom...ne bih...srca mi... Wink
a tek danas... Laughing Laughing Laughing mada ima svakakvih..koje na sve nacine...oce da se malo ogrebu... Mr. Green razumijem ih...i ja kad vidim neku zgodnu i ljijepu i slatku curu...zelim odma da spavam sa njom...pa tako i cure kad mene vide... ne znaju sta prije zele...da li da me ljube3 ili seksualno zlostavljaju...Sad moram bjezat od njih...Laughing Laughing Laughing Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Koja je vasa cena? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon