www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ceca Raznatovic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
drug_do_groba
*Jaci Nego Ikad*
<b>*Jaci Nego Ikad*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 24 Apr 2008
Poruke: 1423
Mesto: *Tamo daleko*

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2011 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cecu volim...mada kao sto Queen rece...vise sam ocekivao...
Izdvojio bih pjesme :
1.Steta za mene
2.Igracka samoce
3.Rasulo
4.Sve sto imam i nemam ja
5.Nije mi dobro
Ostale su mi tralalaalallaa...
Previse mi patetike ima na ovom cd-u...
Trebalo je da bude i veselih pjesmica, sta znam...to je neko moje misljenje!
Mili jeste dobar muzicar, al' ipak neke promjene bi dobrodosle u svakom slucaju.
Mislim da na ovom cd-u nece biti nijedno "Pile" niti ijedan "Lepi grome moj"...
Ko zna... Cool



_________________
Jos te vidim u ogledalu...stojis pored mene
pa probam da te uhvatim i ruka krene
da digne te iz pepela
al' posece se na kosu andjela ! !
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2011 4:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma smucila mi se vise ta Ceca. J380t3 ljudi je uzdizu, hvale, govore da je najveca Sprkinja... gde je ona od ovog zadnjega. Da joj nije bilo onog bandita Arkana bila bi niko i nista.
Od misa su napravili slona!

Ima par dobrih pesama, mogu je slusati, al' ne mogu ja sada je hvaliti kako je ona bas naj naj, kada ona to nije.

Kao osobu je ne znam. Kao pojava, smucila mi se. A zadnjih par albuma su, udri me do zore...

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 27, 2011 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing sto makro... Shocked pa zar makroi ne vole vredne radnice... Laughing Laughing Laughing

znaci ..ja sam totalno zapannjen ( lose) ovim pjesmama koje je izbacila u siroke narodne mase...
neka se stidi svako ko izdvoji od svoje bijede( a takvi najcesce i izdvajjaju pare za ovakve kao sto je ona)..te novce za njen cd...da ona moze da vrati..
drzavi..i narodu ... sto je ukrala...
uzas...najveca komercijala...koju je ikad napravila...
onaj ko nju smatra najvecom srpkinjom...i to jos govori ..taj sramoti srbiju...a posebno srpkinje...
ako neka vecina srba smatra najvecom srpkinjom - kriminalku...
onda nije ni cudo sto nas citav svet mrzi...
neko..tamo negdje...bi se stidio jedne ovakve... kao propadnice svog naroda...(osobe kao sto je ona...)
ali ..eto neki od nas se dice s tim svim sto je ona..uzas... Evil or Very Mad
uzivajte u njenim pjesmama... Wink
( ja ne mogu - od sramote...stidim se...jer jos uvjek sam ljudsko bice...)

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
spale88
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Nov 2010
Poruke: 316

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2011 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o ovoj zeni mislim sve najgore,ono sto je uradila ne moze vise nista izbrisati....haos potpuno razocarenje... Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2011 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, razocarana sam. Ocekivala sam nesto vece, bolje, preslusala sam album samo jedan put.


Poslednja prepravka: Ivankamaza datum Uto Jul 05, 2011 9:13 am; ukupno izmenjena 1 put
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2011 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad slusao, nikad volio... jedna, bar za mene, ljustura od ljudske jedinke koja ne vrijedi mojih 5 minuta vremena. Daleko joj (njena robijaska) kuca.........

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 12, 2012 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cecu izuzetno volim i cenim kao pevačicu.Ima izuzetno lep,haruzmatičan glas,neponovljiv.Njene pesme volim sve do jedne i mogu ih slušati non - stop,bukvalno pleni svojom pojavom i harizmom.Po meni je je najbolja naša pevačica svih vremena.Cenim jako što nikad nijednog kolegu,niti koleginicu nije ogovarala:nikad nije rekla ni za kog ovaj pije,ovaj se drogira,ili bilo šta iz privatnog života svojih kolega.A njen privatni život je njena lična stvar.
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 20, 2012 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije Ceca idealna, ali je ona nasa najbolja pevacica i mi bolju pevacicu od nje nemamo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Ceca Raznatovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon