www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koga i sta NE volite da slusate ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 06, 2010 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim da slusam:

1.turbo folk - jer mi glasovi i muzika negativno uticu zivce i izazivaju aritmiju, visok tlak i naginjem ka mozdanom udaru u najblazem slucaju (pre kome)
2.operu - jer mi visoki sopranski elementi pokidase bubne opne a o tihoj, laganoj jezi da i ne govorim i
3.rep - kojeg pod milim bogom nista ne razumijem, ne razlikujem instrumente, rijeci i glasove

I nemojte misliti da sam neki Jeremija i da imam zdravstvenih poteskoca, one se javljaju samo i iskljucivo pod pritiskom gore navedenih elemanata, inace sam sasvim normalna osoba.


 
Ricky_007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2010
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 07, 2010 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jelena Karleusa, Goga Sekulic, Sandra Afrika, Keba, Mile Kitic, Mikica Bojanic, Dado Polumenta, Radmila Manojlovic, Milica Todorovic, Era Ojdanic, Bora Drljaca, Cana...

_________________
...leti visoko, kao orlovi, budi to sto jesi, budi najbolji, neka pevaju sa tobom gradovi... leti hrabro svojim krilima, tvoj je ceo svet i zato zivi ga, mozda neko cudo se i dogodi...
 
malecki007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2009
Poruke: 41
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 09, 2010 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kad vidim Dunju Flash nemam srece narednih sedam dana...

_________________
Na vrhu uvek ima mesta ako se krene sa dna!!!
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 12, 2010 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se i sa poslednja dva upisana posta

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
z4pp0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 27

Datum registracije: 23 Jan 2010
Poruke: 7
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 23, 2010 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne podnosim seku aleksic i karleusu

_________________
.. Kad sam bio mali prvo loptu su mi dali reko swima necu kriti,LOPTA ce mi zovot biti...! ♥✔
.
. Za loptu vezan kao beba za mamu.....!!! ♥ ✔

...Moja prva ljubav,LOPTU tretiram kao sveticu....!!! ♥✔
 
AMCE-007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 14 Sep 2008
Poruke: 20
Mesto: Novi Pazar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 24, 2010 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako ne volim da slusam one stare pesme sto su slusali moji roditelji..nerviraju me Smile) Smile

_________________
Amel Amce Muminovic Mister DeeJay
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 26, 2010 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nazalost (al mozda je tako i bolje) ovim novopecenima ne dajem velike sanse. Tako da sve ovo novo zaobilazim. Iskljucivo grand estradu i ostale turbofolkere.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 28, 2010 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne podnosim Jelenu Karleušu i Seku Aleksić i još neke nazovinarodnjake. Takođe ne podnosim elektronsku muziku, a stranu gotovo i da ne slušam.

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 24, 2010 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

narodnjake...ne sve...ali recimo sinana sakica, ne mogu da smislim.
cecu, dodje mi da razbijem tv...kad je vidim...seku aleksic, i maju nikolic,
povraca mi se od njihovog glasa...i stasa...
ne volim da slusam plagijatore...u bilo kojem muzickom pravcu...
pogotovo narodnjake koji unistavaju neke svete pjesme...iz sedamdesetih i osamdesetih...
ima toga jos...samo mi mrsko pisati...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 02, 2010 10:58 pm    Naslov poruke: Sandra Afrika-Vrela noc Na vrh strane Na dno strane

Ovo Laughing Laughing Laughing

Sandra Afrika-Vrela noc

 
SerbianRapTebreX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Sep 2010
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 03, 2010 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto samo rep i slusam, pa uvek se nadju oni glupi reperi poput elitnih sporeta, cvije, tatule, drime, chombeta i ostalih bolida ... eto.. njih ne podnosim, kad cujem cviju dobijem upalu usiju :S
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 03, 2010 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SerbianRapTebreX je napisao/la sledeće:
Posto samo rep i slusam, pa uvek se nadju oni glupi reperi poput elitnih sporeta, cvije, tatule, drime, chombeta i ostalih bolida ... eto.. njih ne podnosim, kad cujem cviju dobijem upalu usiju :S

Vala bash.. Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Koga i sta NE volite da slusate ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon