www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Spanske serije
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  

da li zahvaljujuci telenovelama smatrate da znate spanski
da
33%
 33%  [ 1 ]
ne
66%
 66%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 3

Autor Poruka
sarajka-18
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Feb 2006
Poruke: 252
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratim ''Zatočenica ljubavi'' na Pinku. Sve su te sapunice na isti kalup, ali kad nema nekog izbora na tv-u može se i to pogledati.

 
djavolce
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 35

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 3422
Mesto: Nish/Bech

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja do duse ne gledam spanske serije,ali kad god leti odem kuci na odmor ja se zarazim njima.....vidim jednu epizodu pa se mislim ajde da vidim sta ce se dalje dogoditi i tako iz dan u dan sve vise i vise se zarazim i onda nemogu bez njih Confused
 
vladadu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: MuNzE kOnZa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo su dramaticne,tako da ne volim da ih gledam
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim spanske serije, ne gledam ih nikad kada sam u Srbiju ili samo kada moram
Ali u Francusku ima jedna spanska serija koju upravo gledam sad to je Un,Dos,Tres Wink
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nekada sam imala pregršt slobodnog vremena pa sam znala od dosade da ih pratim , medjutim u zadnje vrijeme mi nedostaje vremena i za odmor tako da nemam vremena da ih pratim , ali su mi postale i dosadne jer su sve na isti kaluf..ne zna se ko koga i zašto i na kraju sve bude onako kako su svi u seriji i željeli..malo previše sapunjavo hehehe

Medjutim moram priznati da je bilo par njih koje su bile dobre kao što je Zabranjena ljubav/ŽAĐ/ , Rubi , Žena s okusom kafe ,

mislim čim jedna serija pogotovo sapunica ima više od nekih 100-150 nastavaka to je pretjerivanje Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
beba_79
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 4
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 10:55 pm    Naslov poruke: spanske serije Na vrh strane Na dno strane

moram priznati da zarazena spanskim sapunicama Smile po meni najbolje su kasandra Very Happy pravo na ljubav Laughing rubi Laughing alborada ...

_________________
LJUBAV JE LEPA .ZATO LJUDI VOLITE SE
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 1:58 am    Naslov poruke: Spanske serije Na vrh strane Na dno strane

Pretpostavljam da se ovde ubrajaju serije spanskog govornog podrucja, daklem i latinoamericke. Ove serije me nikada nisu zanimale i mada je na nasim televizijama prodefilovala citava armija ovih serija, nikada me nijedna nije uspela da zainteresuje. Jednostavno radnja, nacin na koji su snimljene, kao i gluma ni najmanje mi nisu zanimljive.
 
JekaiJose
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 100
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 8:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim serije.Malo su mi bolje portugalske i brazilske od onih meksickih i spanskih.Moja omiljena je bila Kralj Stocara.A volela sam od spanskih Macehu,Izmedju ljubavi i mrznje itd... Wink

_________________
"Happiness can be found even in the darkest of times... if only one remembers to turn on the light"
Albus Dumbledore
"We have top players,and sorry if I'm arrogant we have a top manager too."
Jose Mourinho
 
hitl
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 132

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve su iste i sve su dosadne do bola...
KATASTROFA !!!
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu bas sve iste. Recimo "Korak napred" uopste ne lici na klasicnu spansku seriju...
Inace, ja licno ne volim spanske serije, zbog silnih kuknjava, spletki i ostalog...
 
generalni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 243
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Series de Espanol idioma son muy bonito. aj jaj jaj .... Wink

Ne volim serije al Machos ima nesto zanimljivo mada ne mogu da pratim svaku seriju.

_________________
Sta cemo raditi kad zlo nestane?
 
klexy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 29 Apr 2005
Poruke: 206
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sto da ne!?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Spanske serije Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon