www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nemacki jezik
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~
::  
Autor Poruka
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 12, 2008 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grub jezik, ali znam ponešto, jer mi je svekar nemac.

 
*** carmen ***
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Sep 2008
Poruke: 407
Mesto: u zemlji nedodjiji ;)

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 12, 2008 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Morala sam da ga naucim... Sada ga govorim mozda i bolje od srpskog. Tezak je ali ne i nenauciv. Sve se moze kada se hoce

_________________
"Šta je poljubac? Zar to nije žarka želja da se udahne delić voljene osobe. "

G.Casanova
 
ticcky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Dec 2008
Poruke: 88
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ga obozavam... Very Happy
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 33

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko god da ga drugi ne vooleli, bas bih volela da ga naucim.
Mozda i jednog dana hocu, kad uvatim nekog tamo svabu..lol... Laughing

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Mirjanale
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 21 Jun 2008
Poruke: 15

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 08, 2009 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ucila sam nemacki u osnovnoj i mislim da nije toliko tezak, samo se treba zainteresovati malo vise. Kiss. Smile
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 08, 2009 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hah, moje znanje iz nemackog je...recimo "specificno" - sve ja razumem ali...nikada se nisam trudio da popamtim gramaticka pravila previshe tako da prilikom slaganje recenica - ne'am pojma, drugim recima ne znam ni da beknem Laughing Laughing Inace medju dijalektima postoje ogroooomne granice, a kad kazem ogrooomne onda zaista tako i mislim Laughing - nemojte misliti da cete moci slobodno da odete bilo gde u nemackoj i da se sporazumete sa svima Confused

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 27, 2009 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njemački "učim" 3 godine, a nemam pojma o pojmu. Mr. Green Mr. Green Često se može čuti smijeh iz zadnje klupe, moj, naravno, jer mi je presmiješan taj jezik... Laughing Ali mislim da nije težak... Samo što sam ja totalno nezainteresirana na satovima... Laughing Laughing Cool
 
am3r
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 28 Avg 2008
Poruke: 10

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 10, 2009 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a lijepo je kad cujem nekkoga kako prica njemacki

joj za mene je njemacki vrlo tezak...
 
Kriss3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 65

Datum registracije: 25 Maj 2009
Poruke: 39
Mesto: Pariz

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2009 3:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy Cool Bez problema , ja mislim da je dobar i vredan, a Francuski jezik je naj bogatiji.. Rolling Eyes
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 12, 2009 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taj jezik me uopste ne zanima, ali uopste kao sto je neko reko, nemci bez uvrede, jedino me zanima engleski da naucim a za ovo ima vremena. Mr. Green

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
Kriss3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 65

Datum registracije: 25 Maj 2009
Poruke: 39
Mesto: Pariz

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 12, 2009 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda ne zanima tebe, ima koga zanima... Ja ga licno nisam podnosila iz pocetka, posle Nemackog na Francuski jezik, bas je strasno:
Ali kad ga ti naucis i pricas, ahahahaahahaahahaahah, tebi naj bolji i onaj koji ti bijo naj gori Very Happy Very Happy Very Happy New Spiral New Spiral New Spiral Mr. Green Mr. Green navika , navika , navika;
Navika od ljubavi jaca , kakva izreka, da se najezis, ali je tako istinita... Rolling Eyes Rolling Eyes
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 12, 2009 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kriss3 je napisao/la sledeće:
Mozda ne zanima tebe, ima koga zanima... Ja ga licno nisam podnosila iz pocetka, posle Nemackog na Francuski jezik, bas je strasno:
Ali kad ga ti naucis i pricas, ahahahaahahaahahaahah, tebi naj bolji i onaj koji ti bijo naj gori Very Happy Very Happy Very Happy New Spiral New Spiral New Spiral Mr. Green Mr. Green navika , navika , navika;
Navika od ljubavi jaca , kakva izreka, da se najezis, ali je tako istinita... Rolling Eyes Rolling Eyes


Razumem ja tebe i svakog ovde... meni licno ne smeta ko koji jezik uci ... ko voli nek izvoli Wink

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~ -> Nemacki jezik Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon