www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako vam se dopadaju Strankinje??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
O'Bannon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2006
Poruke: 62

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa eto ja volim swedjanke Smile bolje da ljulja nego da zulja a volim i plavuse Very Happy


_________________
 
mateoli
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 213

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srbijanke - komada ....... opšti utisak ( ma swe znaju, swe rade) genijalne
odličan 5
hrvatice - komada ...... opšti utisak ( malo se foliraju ali...)
bravo hrvatice odličan 5
crnogorke......hm......majko mila..... al se dobro udaraju
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo, o strankinjama:
1. Srbijanke: jedna mi je bila djevojka (samo sto tad jos nije bila "strankinja" jer smo zivjeli u istoj drzavi tad) - vrlo, vrlo dobre cure. Tu sam curu cak bio spreman ozeniti!!!!!
2. Slovenke - jednom i iskustvo nije bilo dobro (preisfurana i iskomplexirana)
3. Rumunjke - vrlo pozitivno iznenadjenje!!!!!!
4. Filipinke: vrlo ciste, majusne i smeckaste. 2 cure od tamo sam imao i bilo mi je lijepo s objema
5. Kanadjanke: jednom i nikad vise...
6. Amerikanke: Gore od Kanadjanki
7. Francuskinja, jednom jedna davno... Dobro iskustvo
8. Latvijka: ta nije samo bila moja cura, spavala s kim stigla...
9. Japan - sto mogu kad volim male cure... kosooke preferiram!

E sad. Portorikanke su Prva Liga ali se jos tu nisam omrsio...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
sergioT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 88

uruguay.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi sve od uzbudjenja i na koju zenu konkretno naletite, tako da licno smatram da to nije toliko stvar nacije ili mentaliteta, nego licnog karaktera (izuzimam one zatvorene nacije i religije, npr devojke iz muslimanskih zemalja - pa nemam ja po jedan zivot da dobro upoznam i ozenim svaku da bi je...), ali ako mora da se generalizuje... najbolje su zene sa Tajlanda, Filipina, uposte te tamo iz jugoistocne Azije, i naravno... Srpkinje Laughing
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znas kako, san mi je da probam sa japankama i crnkinjama a kada probam vjerovatno ce biti ciste 10-ke... Smile

_________________
 
XwarTep
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 1338
Mesto: SaRaJevoo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dok sam bio na moru u zaostrogu bio sam sa jednom francuskinjom...cistom Very Happy. slucajno je pokupio,bila na putu za dubrovnik i sa njom sam proveo dvije nezaboravne noci...i sad mi salje poruke iz francuske...hoce opet u zaostrog kaze bolji od dubrovnika Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
_-_-_-BORIS-_-_-_



Pazi s kime spavas...
 
Reponja
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 335
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bio na moru video sam mnogo strankinja. Svedjanke i druge nordijke nisu lose, svabice kako se nadje. Engleskinje su ZLO! U svakom slucaju, cini mi se da su ipak nase najbolje (bar od onih sto sam ja uzivo video).

_________________
Milo moje, mimo tvoje volje
sve nas ceka pet asova ka dolje!
 
hulio_salinas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 239
Mesto: Smederevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Au čoveče, ala ovde ima internacionalnih šmekera! Svaka čast momci! Zaista imate čime da se pohvalite. Mnogo sam slabiji od vas u tom segmentu, ali reći ću vam ono kako je meni bilo:

Jedna Makedonka - odličan 5. Devojka kao da je rodom iz Srbije = bez promašaja.

Jedna Grkinja - sve je bilo dobro, ali 1 veliki propust: ne zna engleski... Za rad i avanturu odličan 5, a za komunikaciju 1, tako da je prosek dobar 3.

Skromno, ali šta da se radi... Mlad sam još...
Surprised
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram priznati volim italijanke,spanjolke i grkinje
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spanjolke
Azijatkinje
Anglo Amerikanke
...i naravno nase srpkinje!!!
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od raspoloženja Very Happy mađarice su super za provod .Italijake su komunikativne.
Nemice su dušu dale za svađu Very Happy .Šveđanke nesme da se priča Very Happy .Čehinje lude u provodu Very Happy .Ukrajke obožavaju da igraju itd. A naše vdomaće snaše svega po malo imaju ali za bančenje su svorene Very Happy Very Happy Very Happy
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno mi koji smo ovde u Srbiji nismo mnogo ni putovali tako da ti nismo mi bas merodavni!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako vam se dopadaju Strankinje?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon