www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prednja ili zadnja vuca?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 20, 2006 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Dynamic Stability Control (DSC) is a suspension control system which goes beyond the single components of Anti-lock Brake System (ABS), Cornering Brake Control (CBC) and Automatic Stability Control + Traction (ASC + T).


Gore pise:

Dinamicka Kontrola Stabilnosti (DSC) je kontrolni sistem vesanja koji ide mnogo dalje od individualnih sistema kao sto su ABS, CBC i ASC+T.

Ja prilicno znam o cemu pricam kad se radi o BMW.



_________________
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 28, 2006 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste da Audi koristi 4x4 sistem. Ali na sportskim bolidama (kao sto je RS4) 60% ide nazad a 40% napred.

Sta da kazem, za sportsku voznju je zadnja vuca majka.

_________________
 
sim02
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 6
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da je zadnja vuca jeftinija. Inace u svakom slucaju je bezbednija prednja vuca. I profesionalcima se desavaju kiksevi. automobil sa zadnjom vucom jeste startniuji od auta sa prednjom ali od 4x4 naravno da nije. To je neverovatno da je neko i pomislio na tako nesto!!! naravno i na trkama sa vidi u klasi 2000, ili superpro da zadnja vuca retko kada bude na prvom mestu.

_________________
Lep,zgodan,neophodan
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prednja vuča je bolja ako ste početnik, lakše je, ali zadnja vuča je za profesinalce...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lane86 je napisao/la sledeće:
Prednja vuča je bolja ako ste početnik, lakše je, ali zadnja vuča je za profesinalce...


Pri normalnoj voznji je svejedno da li je prednja, zadnja ili 4x4 vuca. Svako zna da vozi sve 3 vrste, ubedjen sam! Jedino zimi se znatno primecuje razlika ali i to je prevazidjeno kontrolnim sistemima.

_________________
 
Gardas88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 147
Mesto: Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isti djavo prednja- zadnja, ne daš da auto dresira tebe nego ti njega i to je to! Mada već sam negdje pomenuo da je ljepši osjećaj da te sila gura nego vuče, zbog toga sam ljubitelj zadnje vuče!
 
DENI@L
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 7:05 pm    Naslov poruke: VR6 Na vrh strane Na dno strane

Zadnja je malo bolje jer nemoze skoro nikad nista da strada...ali prednja je ipak po meni bolja...zadnja je zanimljiva za okretanje pred masama dok se gleda ali zato zima kad se gleda uhh ukopava al prednja cupa Smile)
 
baky-car
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto sam ja obozavalac zezanja sa kolima ja sam pre svega za zadnju vucu,mada i prednja nije za bacanje.
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prednja je bolja zbog bezbednosti dok zadnja je samo po asfaltu! Evil or Very Mad

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
daliborvucko
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Mar 2007
Poruke: 55

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ukoliko volite sportsku vožnju sa mnogo proklizavanja i okretanja, ali ipak koliko toliko sigurnu, a da pri tome ostanete na asfaltu pogotovu u zimskom periodu rado preporučujem zadnju vuču. za upravljanje vozilom koje ima pogon na zadnjoj osovini potrebne su iskusne ruke, hladna glava i brzi refleksi. kada je u pitanju pogon za zadnoj osovini vozila moje mišljenje da su vozači pravi majstori.

4x4 je pogon za vozila kojima upravljaju amateri. odlučiti se prednja ili zadnja pogotovu u uslovima terenaca.



[size=9][[color=red][b]Edit by Rile_Master[/b][/color]: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je [b]zabranjeno[/b] [url=http://www.domaci.com/viewtopic.php?t=10607]Pravilnik[/url]-om.][/size]
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i jedna i druga imaju svoje prednosti i mane...ali bih ipak zimi vozio na prednju vucu a leti na zadnju...pa kad zapalim gume.. Wink Wink
ali ipak prednost prednja Wink Wink

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
daliborvucko
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Mar 2007
Poruke: 55

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a da li svi imaju novca da kupe vozilo sa 4x4, naravno da imaju ali samo kada im mame i tate kupe takvo vozilo. sami možemo da kupimo neku zastavicu od 10 ili više godina starosti, ili neko drugo strano vozilo sa preko 100 godina starosti.
mame i tate kupite nam 4x4 pošto nemamo novca.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Prednja ili zadnja vuca? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon