www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta vas najvise zanima o automobilima???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  

Sta vas najvise zanima o automobilima???
Novosti
25%
 25%  [ 11 ]
Testovi
27%
 27%  [ 12 ]
Sport
15%
 15%  [ 7 ]
Saveti
31%
 31%  [ 14 ]
Intervjui
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 44

Autor Poruka
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi! (ako bih imao para) prvo bih gledao motor i stabilnos dok za bezbednost bih ubacio sam svoje roll barove, a posto stojim na zemlji i nisam Bred Pit, gledao bih motor! Mr. Green i da li je negde zardjao! Razz


_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:

Ja sam mislila da smo se mi "rukovali" jel idemo opet iz pocetka?
A mozda sam opet sve pogresno shvatila.... Confused


Opet si razumela na neki tebi svojstven nacin Very Happy ...slazem se sa tobom, jer auto nije za gledanje vec za voznju. 8)

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa tako kazi taman sam se spremila da te prebijem... Very Happy Sve sa poluosovinom Laughing

_________________
 
bugojno
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Apr 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 11:06 pm    Naslov poruke: , Na vrh strane Na dno strane

Kod automobila ubedljiwo najwise wolim ozwucenje!!!U swom automobilu imam poprilicno jako ozwucenje od kojeg vec kad je pojacano na pola pocinje da bude muka u zelucu.Tako da samo ozwucenje u kola!!!
 
free4all
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 10
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o autu me najvise zanima koja je kubikaza, pogonsko gorivo, snaga motora....i da ima strava ozvucenje to je full

_________________

 
Ciravozd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 09 Apr 2008
Poruke: 1
Mesto: Vozdovac/Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 17, 2008 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi znam da nije direktno vezano za ovu temu, ali moram da pitam: Da li neko zna da li je moguce da Toyota Celica Fifth generation / T180 Series (1990-1993) ima Evro 3 motor? Cini mi se da sam negde na internetu video da poseduje Evro 3 mada mi je malo nerealno s obzirom na godinu proizvodnje. Ako neko zna nesto o tome neka mi pise na ciravozd@yahoo.com

Unapred hvala puno svim dobrim ljudima...
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 19, 2008 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moguce je da ima ali ne fabricki (odnosno mala je verovatnoca), ali ti mozes na zapadu ugraditi i atestirati euro3,4, ili 5 katalizator na sve vrste vozila. To bi bilo super da ovi nasi nisu u zakon stavili da mora biti fabricka ugradnja,,,,,,

_________________
nedd1ch
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 23, 2008 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije, ali ga uvek mozes napraviti kod nas...barem na papiru Wink hihi

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Sta vas najvise zanima o automobilima??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon