www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Osobe koje se hvale.
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nerviraju me mnogo...kad se hvale i govore "ja imam ovo ja imam ono" ili "ja sam napravio ono, ja sam kupio ovo" i tako na tu temu...Samo i ja volim po nekad da se hvalim, zato sto imam necim da se pohvalim...Evo sad se hvalim Mr. Green ....grrrrrrrr evo sad sam zamrzeo sebe zbog ovog Mr. Green


_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Sto da ne otvorim topic? Je li zabranjeno? Da nije dupli? Ja ti upravo o tome i pricam, nisam tema topica ja i ta osoba, vec cinjenica da postoje osobe koje ne mogu drzati jezik za zubima.


Pa ocigledno da ni ti ne umes drzati jezik za zubima. Iz prvog posta se vidi.


Citat:
Po pitanju Boga, samo cu reci: "Ne sudi i nece ti se suditi, ne osudjuj i neces biti osudjen!"


Niko ti ne sudi, ali uvik je postojala pravda koja pobjedi. Bog je na nebu i vodi racuna o tome da nema nepravde na zemlji. Sve dodje na svoje mjesto.. Rolling Eyes Rolling Eyes
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro narode, ajde dosta je bilo rasprave koja ide u off topic
Svako ima pravo da živi životom koji izabere, da li će da bude veran celog života, ili će biti nekome ljubavnik/ljubavnica ili možda nešto treće ... to nije naziv teme već Arrow

Osobe koje se hvale. Kakav je vas stav o takvim osobama?

Moj stav... kratko i jasno; ne volim takve osobe...

_________________
~Duo de la muerte~
 
afibamarih
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 105

Datum registracije: 29 Feb 2008
Poruke: 80
Mesto: Arcadia

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Citat:
Sto da ne otvorim topic? Je li zabranjeno? Da nije dupli? Ja ti upravo o tome i pricam, nisam tema topica ja i ta osoba, vec cinjenica da postoje osobe koje ne mogu drzati jezik za zubima.


Pa ocigledno da ni ti ne umes drzati jezik za zubima. Iz prvog posta se vidi.


Citat:
Po pitanju Boga, samo cu reci: "Ne sudi i nece ti se suditi, ne osudjuj i neces biti osudjen!"


Niko ti ne sudi, ali uvik je postojala pravda koja pobjedi. Bog je na nebu i vodi racuna o tome da nema nepravde na zemlji. Sve dodje na svoje mjesto.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Evo, ovo ce da bude moj zadnji post u temi. I nadam se da ce tema da se vrati u zadate okvire. Elem, Bog nije pravedan, vec milostiv, da je pravedan, niko na zemlji ne bi bio ziv, jer smo svi gresnici. Drugo, svi sve varaju, ko mi kaze da nikada nije prevario partnera, ili bar pomislio na to, laze! Moj zivot je moja stvar i moj problem, grehove koje pocinim nosim i okajavam ja, a ne ti ili bilo ko drugi, te nemate nikakvo pravo da mi sudite i presudjujete. P.S. Sto se ovog dogadjaja, koji sam pomenuo u uvodnom postu, tice, sve se zavrsilo na najbolji moguci nacin. Ja sam zadovoljan. Wink Very Happy

_________________
ET IN ARCADIA EGO!
Una salas victis, nullam sperare salutem!
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 03, 2008 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Drugo, svi sve varaju, ko mi kaze da nikada nije prevario partnera, ili bar pomislio na to, laze!


upravo sam ja ta koja nikad nije prevarila niti pomislila da prevari muza, jer kad upoznas sta je iskrena ljubav napisi neki post na tu temu. pozz
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 06, 2008 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma naravno da ne volim zao i nikad nikom ništa i ne govorim čak ni najobičnije stvari
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 06, 2008 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

afibamarih je napisao/la sledeće:

Evo, ovo ce da bude moj zadnji post u temi. I nadam se da ce tema da se vrati u zadate okvire. Elem, Bog nije pravedan, vec milostiv, da je pravedan, niko na zemlji ne bi bio ziv, jer smo svi gresnici. Drugo, svi sve varaju, ko mi kaze da nikada nije prevario partnera, ili bar pomislio na to, laze! Moj zivot je moja stvar i moj problem, grehove koje pocinim nosim i okajavam ja, a ne ti ili bilo ko drugi, te nemate nikakvo pravo da mi sudite i presudjujete. P.S. Sto se ovog dogadjaja, koji sam pomenuo u uvodnom postu, tice, sve se zavrsilo na najbolji moguci nacin. Ja sam zadovoljan. Wink Very Happy


misliti i cvece brati nije isto............
ja nikada nisam prevario curu,niti cu......

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 07, 2008 7:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne planiram da prevarim, niti sam varala..al ako prevarim ne bi se hvalila

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 07, 2008 11:09 pm    Naslov poruke: Re: Osobe koje se hvale. Na vrh strane Na dno strane

afibamarih je napisao/la sledeće:
Da li vas nerviraju osobe koje ne umeju da drze jezik za zubima? Po meni je to stvar loseg odgoja. Iritiraju me i muskarci, a i zene koje ne znaju da cute o svojim avanturama. Kod mene je uvek vazilo zlatno pravilo: "Ne radim ja to zbog publike, vec zbog mene." Do sada sam uspesno izbegavao te zamke, ali sam pre par nedelja naleteo na minu. Zamislite zenu koja je u braku, a ne moze da izdrzi da se ne pohvali, meni to ne ide u glavu. Kaze: "Ispricala sam samo najboljoj prijateljici." Ej, zbogom pameti. Sada ja moram da strepim od toga da joj ne sazna suprug, suprugovi otac i majka i njeni otac i majka. Suma sumarum, zbog jedne kojoj je jezik duzi od pameti, ja mogu da dodjem u situaciju da me omrzne najmanje 5 osoba, a samo sam hteo da joj ucinim. U startu mi je bila sumnjiva kao nepouzdana i nediskretna osoba, ali rekoh sebi: "Ima porodicu, valjda ce da cuti." i zeznuh se do koske. :angry:
Kakav je vas stav o takvim osobama?



Jako me iritiraju osobe koje se hvale sa svojim sexualnim avanturama,jer time sami pokazuju kakve su oni osobe ustvari,a i tebe treba stvarno da je sramota što si se upustio u avanturu sa udatom ženom...pa sad kad si hteo da joj učiniš...ne znam,stvarno si se zeznuo "do koske"... Mr. Green

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 08, 2008 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Kaze: "Ispricala sam samo najboljoj prijateljici." Ej, zbogom pameti. Sada ja moram da strepim od toga da joj ne sazna suprug, suprugovi otac i majka i njeni otac i majka.


Apsolutno razumem potrebu da podeli to sa najboljom prijateljicom Smile Valjda zato što sam žensko Razz Ako je to osoba od poverenja - čemu frka Smile ? To i nije neko hvalisanje ako zna samo najbliskiji prijatelj = 1 osoba Razz

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 09, 2008 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^U nadi da si ti toj 1 osobi takodje 1 osoba. Mr. Green
Kako god. Osobe pune samohvaljenja i samopojenja o sebi, ima ih - da. Samo, uspeshno, im eskiviram. A ako se kojim sluchajem desi da ne uspem u tome da im eskiviram... sedim stojichki ili shta vec i slusham, slusham dok ih usta ne zabole, dok ne ozhedne... Potom, samo stisnem "reset" i gotovo - prohujalo sa vihorom. Ne smaram se time, shtavishe postavljam tokom tog ispovedanja pitanja, trazhim objashnjenja da bi se ta osoba shto vishe "istovarila", da bi se zadovoljila tim chinom "poveravanja/hvaljenja". Zanimljivo mi je da ih gledam dok se snebivaju, uvijajuci celim telom dok se "ispovedaju"... Tak nekako to budiva kod mene.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
afibamarih
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 105

Datum registracije: 29 Feb 2008
Poruke: 80
Mesto: Arcadia

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 31, 2008 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel Lee, znas li ono ja znam neku tajnu, kazem je samo jednoj osobi, a ta kaze jos samo jednoj. Koliko ljudi zna tu tajnu? Uzmes papir i napises JA, TA OSOBA i NJENA OSOBA OD POVERENJA, a onda napises jedinice 111. Koliko ljudi zna? Odgovor je prost, minimum 111 osoba, tj. svako ko je zainteresovan. [br/] E, sada nesto za vas tako moralne, tako uzvisene u svojim osudama, otvoricu vam topic o tome i ispricati pricu od juce, pa malo razmislite.

_________________
ET IN ARCADIA EGO!
Una salas victis, nullam sperare salutem!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Osobe koje se hvale. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon