www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jel se to ikom desava???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 19, 2009 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo prisjetih se moje stare teme Very Happy

Svima se zahvaljujem na iscrpnim odgovorima Very Happy Bilo je onih koji su me i nasmijali do suza a i onih koji su me nasikirali do suza Very Happy Sve u svemu, od koristi su bila objasnjenja Very Happy Hvala svima Very Happy

Eto, ukapirao sam do sada to sve, i za baneta obavjest da jos nemam djecu Very Happy Ali ce biti za koju godinu (aBd) Wink Bitno je da sam ozenjen i da te stvari legalno sada radim pa ako mi se i ta neka bijela tekucina omakne i napravi bebu, ne moram da se sikiram Very Happy


 
c_defender
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Dec 2009
Poruke: 7

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 03, 2010 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da su ti već odgovorili...ako ti je to problem onda problema nemaš...
 
c_defender
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Dec 2009
Poruke: 7

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 04, 2010 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...mora da si jako mlad ali zato forumi i postoje evo pitao si
i odgovoreno ti je...
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 8:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to ti se zove nedozrela sperma...desavalo se i meni, u trinaestoj godini,
kad sam se poceo igrati s njim...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 09, 2010 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To se i dan danas kod mene desava, ali vise to nije problem. Samo svi onima koji primjete da im se to desava nek se dobro paze ako u sexu ne koriste kondom, a partnerica ne koristi pilule, vec se oslanjaju na "rikverc". U toj tecnosti se takodjer nalaze spermici koji mogu da otplivaju gdje "ne treba" i naprave nekome problem a nekome poklone najljepsi dar na svijetu Wink
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 21, 2010 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, to nisam ja...malo sam se promenila... nisam zgodan, al' sam plodan...kao pustinja kalahari...
nekad neko, i nesto rodi...u pustinji...
kad neko drugi napravi...
to je samo nedozrela sperma, koja se od prevelikog uzbudjenja, naglo istocila iz tvog penisa...
nemoj da se brines...samo imas dobru ribu...
vidjeces kad busdes opstio sa nekim gurbetom...
sve ce ti biti jasno...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Jel se to ikom desava??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon