www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Agata Kristi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
zarrah3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 22

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

njene knjige su bolje od filmova snimljenima prema njima


_________________
nesposobni imaju sposobnost, da onesposobe sposobne
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 9:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da, po meni je uvek bolja knjiga nego film po scenariju IZ knjige.

_________________


 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Knjige su joj odlichne, prochitao sam dosta njenih dela i stvarno mi se dopada to shto se veoma teshko moze provaliti ko je ubica... Kad pomislim samo na razreshenje Smrti na Nilu, kako je totalno neochekivano reshenje misterije...

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 2:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Procitao sam dosta njenih knjiga i smatram da je odlicna.
Najbolja mi je smrt na Nilu
 
Stark
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 713
Mesto: paradise

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to mi je jedna od najboljih ako ne i najbolja pisaca krimi romana...herkul poaro je fenomenalan a i gospodjica marpl....jako mi se dopala knjiga vecita noc i deset malih crnaca

_________________
Mozda je glupo sto ovo pisem,ali bez tebe ne mogu da disem
 
sasaklaric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 211
Mesto: rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja osobno ne padam na te kriminalističke i detektivske romane. ali moja ih svekrva cita i kaže da je agatha zakon.
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 24, 2007 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi imam oko 30 njenih knjiga u elektronskom formatu a zeleo bih da ih imam sve pa tako ko zna neku web stranicu za dawnoload njenih knjiga ili zeli nesto od njenih knjiga sto ima da razmeni neka se javi na
anikola@nadlanu.com
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 10:13 pm    Naslov poruke: Re: Agata Kristi Na vrh strane Na dno strane

shashawulja je napisao/la sledeće:
Jedna od mojih omiljenih.Inache pishe detektiwske i kriminalistichke romane.Meni mnogo interesantan zanr.Zna dobro da zakomplikuje,da stwori sawrshen zaplet,da ga skroz zamrsi tako da ljudi donose pogreshne zakljuchke.Jednostawno Arrow izwanredna knjizewnica

slazem se!

_________________
 
sara_x
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 25, 2007 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam je! Volim krimi romane, samim ti m i nju, možda nešto više od ostalih pisaca zato što je drugačija. Sviđa mi se što ne može ni da se predpostavi ko je počinilac zločina, jer se dokazi čine besmislenim i skoro nemoguće ih je povezati. Najviše mi se sviđaju završeci, kada maestralni lik - Poaro, objašnjava značenje pronađenih dokaza, i putem njih dolazi do krivaca... Fenomenalno! Agatine su i jedine priče koje su mi se svidele u ekranizaciji (mislim na seriju Poaro, što je i jedino što sam gledala), jer je glumac odabran, kao vodeći se mojim mislima.

_________________
Moć nad ljudima, krije se u poznavanju njihovih malih tajni
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja volim njene romane. Najviše mi se sviđaju "Zločin u Hezelmuru" i "Misterija Božićnog pudinga"

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
Lylyth
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Avg 2007
Poruke: 389
Mesto: daleko od stvarnosti.....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 04, 2007 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dopadaju mi se njene knjige...odlicne su... Very Happy Very Happy

_________________
To sto vas neka osoba ne voli na nacin na koji bi ste vi to zeleli, ne znaci da vas ta osoba ne voli celim svojim bicem.
 
Hamza_Mujanovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2008
Poruke: 6

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Procitao sam dosta njenih knjiga i sve su dobre,ali najvise su mi se svidjele knjige:
Deset malih crnaca i Zavjesa.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Agata Kristi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon