www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta vas najvise zanima o automobilima???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  

Sta vas najvise zanima o automobilima???
Novosti
25%
 25%  [ 11 ]
Testovi
27%
 27%  [ 12 ]
Sport
15%
 15%  [ 7 ]
Saveti
31%
 31%  [ 14 ]
Intervjui
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 44

Autor Poruka
peca1989
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 199
Mesto: ***SRBIJA***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sve pomalo...ali najvishe volim luksuzne limuzine i dzipove...i naravno poneki sportsi auto kad sednesh da se najezish od konja

 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bajadk je napisao/la sledeće:
Vlada_R je napisao/la sledeće:
Kod mene kajis poceo da skripi mnogo dok je hladan motor, a nov je. Izgleda da mora da se pritegne Confused


Zavisi ko ti je postavlja kais i jeli originalan ili ne Wink


Naravno da je orginala, zivim u Holandiji. Nije bio stegnut kako treba, problem je resen uglavnom...

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene zanima nesto oko obrtnog momenta.
Jel bi mogao neko da mi objasni detaljno sta je to obrtni moment?
Ja studiram gradjevinarstvo i znam sta je obrtni moment u ovoj oblasti (to je proizvod neke sile i njenog uprvnog rastojanja u odnosu na neku tacku tj na tacku na koju se moment odnosi) ali ne znam kako se on ogleda na automobilu Confused
Eto, toliko, pa ako neko zna i ne mrzi ga, neka mi odgovori.
Hvala

_________________
Master
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
Mene zanima nesto oko obrtnog momenta.
Jel bi mogao neko da mi objasni detaljno sta je to obrtni moment?
Ja studiram gradjevinarstvo i znam sta je obrtni moment u ovoj oblasti (to je proizvod neke sile i njenog uprvnog rastojanja u odnosu na neku tacku tj na tacku na koju se moment odnosi) ali ne znam kako se on ogleda na automobilu Confused
Eto, toliko, pa ako neko zna i ne mrzi ga, neka mi odgovori.
Hvala


u temi:"Sve sto treba da znate o motoru..." na prvoj stranici je objasnjeno sta je to obrtni momenat u oku automobila. Ako hoces mogu da ti pokazem kako je to u praksi Wink Wink

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
rile_master je napisao/la sledeće:
Mene zanima nesto oko obrtnog momenta.
Jel bi mogao neko da mi objasni detaljno sta je to obrtni moment?
Ja studiram gradjevinarstvo i znam sta je obrtni moment u ovoj oblasti (to je proizvod neke sile i njenog uprvnog rastojanja u odnosu na neku tacku tj na tacku na koju se moment odnosi) ali ne znam kako se on ogleda na automobilu Confused
Eto, toliko, pa ako neko zna i ne mrzi ga, neka mi odgovori.
Hvala


u temi:"Sve sto treba da znate o motoru..." na prvoj stranici je objasnjeno sta je to obrtni momenat u oku automobila. Ako hoces mogu da ti pokazem kako je to u praksi Wink Wink

Hvala, hvala...
Voleo bih da vidim to u praksi Smile
Bas me zanima.

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

interesuje me sve o kolima i uvek volim da sam u toku s najnovijim desavanjima.........

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najpre motor, izdrzljivost istog, drzanje, uglavnom tehnicke karakteristike a izgled je najmanje bitan-meni (ili je bar na zadnjem mestu ukoliko mi se sve ostalo svidi).

_________________
 
gaginb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Nov 2006
Poruke: 5
Mesto: novi becej

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 6:51 pm    Naslov poruke: auto makina Na vrh strane Na dno strane

Sto se mene tice ne moram ni felne cak imati na autu. Al za ozvucenje dajem svaku paru koju zaradim. U svoju feliciju stavio sam solidno azvucenje(koliko sam para imao). Stavio sam pioneer vufer 12" 306dvc model 400w nom snage. magnat cetvorokanalno pojacalo od 360w sinusa. pioneer cd-mp3 4700mp sa daljincem, nazad pioneer elipse 80w cetvorosistemci koje gura alpinino pojacalo a napred pioneer 13cm trosistemci. sve redovno postavljeno, znaci kablovi, pozlaceni prikljucci,kondenzator,osiguraci. A planiram jos jedan vufer i jos jedan par elipsi

_________________
GAGI
 
gaginb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Nov 2006
Poruke: 5
Mesto: novi becej

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro je dok se interesujemo za nesto kao sto je tuning & styling. bolje da dam pare za tako nesto nego da duvam ili slicno...

_________________
GAGI
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:
najpre motor, izdrzljivost istog, drzanje, uglavnom tehnicke karakteristike a izgled je najmanje bitan-meni (ili je bar na zadnjem mestu ukoliko mi se sve ostalo svidi).


Pa da...farovi,branik,felne,spojleri...nishta se to ne vidi sa vozackog mesta 8)

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:
Dixy_24 je napisao/la sledeće:
najpre motor, izdrzljivost istog, drzanje, uglavnom tehnicke karakteristike a izgled je najmanje bitan-meni (ili je bar na zadnjem mestu ukoliko mi se sve ostalo svidi).


Pa da...farovi,branik,felne,spojleri...nishta se to ne vidi sa vozackog mesta 8)


Ja sam mislila da smo se mi "rukovali" jel idemo opet iz pocetka?
A mozda sam opet sve pogresno shvatila.... Confused

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa...mene zanima uglavnom sve...Sta ja znam...Najbitnije mi je kakav motor ima automobil jer je on najvazniji "deo" automobila.Bitan je i izgled ali kako za koga, to sve zavisi za koju namenu sluzi neki automobil...

Dixy_24 je napisao/la sledeće:
A mozda sam opet sve pogresno shvatila.... Confused

Bice da je ovo u pitanju Wink

_________________
Master
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Sta vas najvise zanima o automobilima??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon