www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Boys band
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve manje su u
trendu!


 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2005 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nas je situacija sa njima (hvala bogu) jako losa, sto se dobro moglo videti na ovogodisnjoj Evroviziji... Peti element zbilja nije los, mada i pored svih napora i insistiranja na zavodnickom izgledu kako bi zaludeli devojcice nisu dosad nesto posebno uspeli... A vidim da mnogi pominju Sasu, Tina i Kedza, je l' su to oni likovi iz hrvatskog Idola? Svidja mi se njihova pesma "Zasto" sa Dore...
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2005 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam bas lepo misljenje o takvim bendovima, ali ko voli nek izvoli Very Happy
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2005 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svojevremeno sam ih (maltene sve) volela, a sad ne mogu da svarim tu rstu muzike...

_________________
SlatkaMala
 
krunoh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 118
Mesto: požega

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2005 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sačuvaj nas Bože od boy bendova. Meni to izgleda kao jeftina promocija gay populacije. Vjerojatni ih je malo gayeva, ali uvijek kad ih vidim mislim se gle gayevi!

_________________
prolazi, sve prolazi
nestaje, sve nestaje
koraci ko oblaci
odlaze odlaze
--------------------
najbolje riječi ikada
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je onako bez veze i komercijalna muzika. Naprave dobre reklame i tinajdzerke se napale i zna se rezultat.
 
GiRl^nexT^door
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 50

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nishta dodati na to shto ste vetj rekli, jer je sve istina..
Nisam dechachke bendove kada su oni bili hit...
Jedino znachi, kad sam 2002 videla Jt-a na Mtv Awards-u, pochela sam da slusham NSinc...BSB-i su mi odvatni...
A momci iz Blue-a su mi ok...
I da, mislim da niko nije naveo grupu Westlife. Oni su, kako sam chula, najbogatiji boy band...Dopadaju mi se dve-tri pesme, od kojih je jedna prerada neke pesme iz 50ih...i to je to... Neutral

_________________
Stercus accidit. Si hoc legere scis nimium eruditiones habes.
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 9:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ranije su ti boy bendovi bili mnogo bolji (u svakom pogledu) Kad se setim samo New kids on the block, pa backstreet boys, n-sync...

_________________
SlatkaMala
 
~`SrPsKa_DeVoJka`~
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 80
Mesto: sydney

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja oduvek sam volela "Backstreet boys" evo i sad imam posteljinu o njih na krevetu....joj kad sam bila mala totalno sam zaljubljena u njih bila....hehe sad sam starija i meni se jos uvek onaku dopadaju ali ne toliko...
 
sinck 1
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boy bend hhahhahahaahhahahh svasta
 
Yule2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Nov 2006
Poruke: 53

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I danas ima mnogo dobrih boys band-ova, kao npr. sto je Prime Minister
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaista retko slusam boy bendove,i mislim da su jedini originalni bendovi Backstreet boys i N*sync

_________________
Memento Mori
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Boys band Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon