www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mlada, lepa, sexy, izazovna... a vršnjakinja mog sina/ćerk
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 17, 2007 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko da iko moze da se otrgne tim mislima...
iz "muske" perspektive... sigurno da ce muskarcu da proradi masta kada vidi zenu (devojku) koja izgleda kao po opisu iz prvog posta... ali... na tome se treba zaustaviti... svaka evetualna "akcija" nije ... ispravna...

"sta bih joj radio"... nista... meni je to isto kao da odem u neku galeriju i vidim neko umetnicko delo... volim da vidim ali ne i da ukradem...
volim ono sto imam... i "svasta bih radio" onoj koju imam Smile ... i ... to mu je to.



_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Umetnik...
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 14 Sep 2007
Poruke: 89
Mesto: Čačak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 17, 2007 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..:: MaYa ::.. je napisao/la sledeće:
Ali Vi imate 38 godina, mislim da ne biste smeli da gledate na njih...


Aha ... a današnje devojčice treba da nose bilbord na leđima na kojima će pisati "starijima od... godina zabranjeno gledanje" !!!

Sramna je pomisao i neprirodno je da neko od 38 godina bude u vezi sa nekim ko je tako mlad. Ipak ...

Obratite pažnju na devojčice koje se šetaju po gradu. Iskreno ... da li bi ste im dali onoliko godina koliko imaju? Sve se pretvaraju da su "starije".

Neko napisa ... "... kasnije se ta razlika neće primećivati...". Kad? Kad ON bude imao 60, a ONA 38 !?

Dalje, u čemu je (osim u moralnom pogledu) razlika u vezi između nekoga ko ima 38 i 16 ... i nekoga ko ima 40 i 18 ???

Dakle generacijo .... gledaj ali ispod oka. Lepo čovek napisa. Video je sa leđa (ili na FTV-u u kupaćem kostimu ili na plaži ... ili gde god...). Pa nije joj na čelu napisano koliko ima godina ! ... a koliko vidim jedine "moralne" prepreke su godine ... svim komentatorima na forumu.

Meni nije! Da volim da vidim - volim, da volim da gledam - volim, da volim da maštam - i to volim, a da li bih bio u vezi sa nekom od 16 godina? NE - HVALA !!!

Ima narodska izreka : "Ko sa decom spava, upišan se budi... ". Tačno 100%

Ima li neki "normalan muškarac" bez obzira na godine koji nije maštao o Klaudiji Šifer kad se pojavila? Za informaciju - kad se pojavila imala je upravo toliko - 16 godina!

Nisam bio lenj. Našao sam FTV na NET-u ... Pogledajte i sami ... "ftv.com"
Sve devojke imaju od 15 do 17 godina. Dakle u proseku 16! Pa da čujem onda "moraliste"... i "one" koji takvu lepotu NEĆE da gledaju i o njoj maštaju!!!
 
*Trola41*
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Mar 2007
Poruke: 521
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 24, 2007 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je sve katastrofa...uvek ce biti takvih ljudi,nazalost...toliko za sad od mene,za ovo,mozda napisem jos nesto,ako nebudem bio i dalje sludjen ovim....

_________________
Ponosni vlasnik jednog od najlespih "malih" kafica na Vracaru
Nocna ptica, klaber, inventar kluba Santo Domingo
Beograđanin
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 24, 2007 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekako se sve meni cini da mi nismo dobro krenuli sa diskusijom. Prica iz prvog posta upravo govori o coveku srednjih godina, koji lepo kaze "ziva dusa", pa valjda sme da gleda. Razmisljanje, stav i reakcija doticnog je po mom skromnom misljenju -normalna. Mastati o nekom/necemu i ici ka tome da se to ostvari-dug je put izmedju. Drago mi je da se u ovom slucaju ne prelazi.
Kada sam ja imala 16god (a i danas mi se to desava) bese mi jako neprijatno kada bih primetila pogled coveka od 40ak godina na sebi, kako seta, ispituje, "bulji", smeka.. kako god to nazvali, -neprijatno. Danas kada,najcesce u autobusu, primetim da se neki cika u godinama okrece za klinkom, ne,ne, detetom od 15-17, dodje mi da ga lupim necim po glavi i i i... gadi mi se, jer su ti pogledi jako smeli, da ne kazem perverzni.
Kao sto napisah gore, shvatam da je to normalna reakcija, ali kada bi se ljudi bar malo potrudili da ne izgleda tako prostacki, kad bi bili malo diskretniji u svojim postupcima, bilo bi bolje.
 
zex_bl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 16 Maj 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 25, 2007 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvijek je to bilo tako i bice. Mozda se samo nekada nije tako ispoljavalo jer su tada cure od 16 bilo nazovi prikladnije obucene. Je li tako?

Ja kad sam imao 16 godina bila je 1991. godina. Tada vidjeti pupak, grudi bez grudnjaka, tange nisu nis postojale, ili minic tzv. dopicnjak nije bilo moguce. Najseksipilnije tada bile su obicne helanke s tim da je guza bila pokrivene dugim majicama i cizme musketirke. I sta je tada neki koji ima 30 godina mogao vidjeti da mu toliko privuce paznju.

Da se razumijemo, ocigledno je tzv. razvoj i napredak doprinjeo ovome. I ja se okrenem za nekom od 16 godina kad je vidim kako je obucena. Ili dok pijem kafu u gradskim kaficima a one paradiraju po ulici takmiceci se koja manje tkanine ima na sebi. I onda smo mi muski manijaci, perverznjaci i sl. a one su nevine djevocice.

Prvo treba da bude sram roditelja te djece, pa same djece i na kraju nas koji nemozemo da odolimo da ne pogledamo u nesto tako.

_________________
veni - vidi - vici

 
Sinishko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 23 Maj 2006
Poruke: 6

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 01, 2007 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..:: MaYa ::.. je napisao/la sledeće:
shvatam, mislim da ipak ne treba uopce misliti o tome... Rolling Eyes to su cudne, da ne nazovem drugacijim imenom ove misli... Rolling Eyes

@dameski, jesam ali ne jos dugo, mislim da nije normalno da me gleda neko ko ima 40 godina...


a mislis li da je normalno da setas po ulici polu gola? pa jos i da upucujes bezobrazne poglede?

mislim ne ti konkretno, ali devojcice su toliko slobodne i razgolicene, da polako pocinje da se gubi obzir prema razlikama u godinama, kao i char zenskog tela. mislim da je normalno da muskarac reaguje i oseti nagon kada vidi naglasene zenske osobine, bez obzira na razliku u godinama. i ubedjen sam da je isto tako i u obrnutom slucaju, gde momci oblace usku garderobu kako bi naglasili nabildovano telo i budzu u pantalonama. cisto sumnjam da starije dame (koje mogu da im budu majke po godinama), ostaju ravnodusne
 
Umetnik...
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 14 Sep 2007
Poruke: 89
Mesto: Čačak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konačno ova tema krenu u pravom smeru...

Posle nedoumica da li je u pitanju pedofilija, seks sa maloletnicama i slično...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Mlada, lepa, sexy, izazovna... a vršnjakinja mog sina/ćerk Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon