www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vodjenje ljubavi vs. sex
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:

SEX jeste na brzaka ali je i bez osecanja...Znaci ja/vi sada izadjemo napolje naletimo na prvu/prvog koja/koji bi opstio s nama i obavimo to i tu je kraj svemu...
A VODJENJE LJUBAVI je sex s ljubavnim nabojem i osecanjima koji moze da traje 2 sekunde ili 2 sata,da bude grubo i nezno al vazno je da su prisutna osecanja,i partner koga volimo i skojim cemo biti i nakon tog cina i skojim cemo taj cin ponavljati iznova i iznova zbog ljubavnog naboja i osecaja koje imate prema svom partneru......


To je to, sex mozes da upraznjavas sa svakim, a da vodis ljubav mozes samo sa jednom osobom.


 
lil_slatkica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 1
Mesto: The Truth Is Out There.....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

držte lopova je napisao/la sledeće:
Ima još gorih izraza kojima se opisuje taj čin dve osobe suprotnog pola.
Sigurno da je nekad i reč " vodjenje ljubavi" delovala provokativno i bezobrazno.
Ima i dan danas starijih ljudi koji to nazivaju ašikovanje.
A onda su oni koji su plasiraju pomenutu reč posatali staromodni i zacementirao se termin seks.
Jednostavno, to je nešto što postalo uobičajeno za ovo vreme.
Meni je teška šabanija kad neko prilaz devojci naziva: pecanje, kraćenje itd.
Može udvaranje, to je ok. Ali ovo što sam pre toga napomenuo...


slazem se Laughing Wink Very Happy
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja vodim ljubav samo u krevetu...uz dugu predigru, uz puno neznosti, mazenja....Ljubav vodim kada imamo celu noc samo za nas. I naravno da ljubav vodim SAMO sa osobom koja mi znaci.

Termin - sex - koristim za odnos kao rezultat velike navale strasti i pozude...Kada se nema puno vremena...'ne vodim ljubav' u kolima, toaletu lokala ili na livadi New Spiral
Jer tada zelim iskljucivo sex...Nije presudno da budem u vezi.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eliot je sreda je napisao/la sledeće:
Ja vodim ljubav samo u krevetu...uz dugu predigru, uz puno neznosti, mazenja....Ljubav vodim kada imamo celu noc samo za nas. I naravno da ljubav vodim SAMO sa osobom koja mi znaci.

Termin - sex - koristim za odnos kao rezultat velike navale strasti i pozude...Kada se nema puno vremena...'ne vodim ljubav' u kolima, toaletu lokala ili na livadi New Spiral
Jer tada zelim iskljucivo sex...Nije presudno da budem u vezi.


kradeš mi riječi iz usta

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zanimljivo po ovome ispada da je devojkama sve jedno dal se sexaju ili ne a ja bas mislio da je obrnuto Rolling Eyes Confused
A iskreno palo mi je na pamet posto tako pricate o tome da nije presudno da budete u vezi da bi se sexale da nije ni cudo sto su momci navikli da se sexaju i sa onom kojoj to nesto znaci,... Rolling Eyes TOTALLY Confused Confused Confused

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jooj rizmal,
nigde ne stavljas znakove interpunkcije...
Aj sad ponovo, al da skapiramo sta si hteo da kazes Mr. Green
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:p
rizmal je napisao/la sledeće:
Zanimljivo.. Rolling Eyes Po ovome ispada da je devojkama sve jedno dal se sexaju ili ne..A ja bas mislio da je obrnuto Rolling Eyes Confused
A iskreno,sada mi je palo mi je na pamet posto tako pricate o tome.Da nije presudno da budete u vezi da bi se sexale.Onda nije ni cudo sto su momci navikli da se sexaju i sa onom kojoj to nesto znaci,... Rolling Eyes TOTALLY Confused Confused Confused
Eliot je sreda je napisao/la sledeće:
jooj rizmal,
nigde ne stavljas znakove interpunkcije...
Aj sad ponovo, al da skapiramo sta si hteo da kazes Mr. Green
e sada svatas:p Question Question Question

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

s'vatam Mr. Green

Ne znam odakle ti ideja da je devojkama svejedno da li imaju sex ili ne.
Sex je prirodna potreba koja, ako je vec izrazena kod muskaraca i zivotinja (seti se macki u februaru Laughing ), onda je valjda i kod zena Rolling Eyes....

I tvoja devojka spava sa tobom jer ima tu zelju i potrebu...a ne, reda radi
Mr. Green

I ne, meni licno nije presudno da budem u vezi da bih imala sex (Da se pogresno ne shvati - ne varam kada sam u istoj).... Ali tada nema ni govora o 'vodjenju ljubavi' jer ljubavi nema.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eliot je sreda je napisao/la sledeće:
s'vatam Mr. Green

Ne znam odakle ti ideja da je devojkama svejedno da li imaju sex ili ne.
Sex je prirodna potreba koja, ako je vec izrazena kod muskaraca i zivotinja (seti se macki u februaru Laughing ), onda je valjda i kod zena Rolling Eyes....

I tvoja devojka spava sa tobom jer ima tu zelju i potrebu...a ne, reda radi
Mr. Green

I ne, meni licno nije presudno da budem u vezi da bih imala sex (Da se pogresno ne shvati - ne varam kada sam u istoj).... Ali tada nema ni govora o 'vodjenju ljubavi' jer ljubavi nema.
sve je to komplikovano,...
Kod mene je prosto ili s devokom koju volim ili s nijednom 8) i svi zadovoljni Very Happy

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izuzetno postujem to
 
elzare
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2006
Poruke: 211

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednostavno lakse je reci sex nego vodjenje ljubavi,bez obzira da li ti taj na koga se odnosi to sto kazes znaci nesto ili ne ,to je moj prijatelj rekao i ja ga podrzavam Very Happy
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za nekoga sve, za svakog po nešto Mr. Green

Ima onih koje su samo za 'bambusanje' (ovo sam rekla ko muško, a? Razz ), tako da i za takve treba da postoji izraz, zar ne?

Sex je brz, strastan, 'podovatavanje' kako bih ja to rekla Wink A vođenje ljubavi je...maximalno predavanje, uživanje u svakom cm, deliću sekunde...kad i vi vodite ljubav, a i ljubav vas vodi Very Happy

Upražnjavam i jedno i drugo Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Vodjenje ljubavi vs. sex Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon