www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Stare farmerice
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e da okvir za slike je strava ideja...ili pak iskoristis teksas za aplikaciju na nekim drugim farmericama Wink


_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
slatka83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 201

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba ti:
-stare pantalone (farmerke)
-patentni zatvarač (ciferšlus)
-škare, igla i plavi konac

Pantalonama odreži nogavice i zašij mjesta gdje su bile nogavice. Na otvor pantalona (kod pasice) zašij patentni zatvarač, i to će biti mjesto na kojem ćeš otvarati torbicu.
Jednu nogavicu izreži u traku i porubi je da se ne opara. Tu traku zašij s jedne i druge strane torbice.
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja sestra obozava da sije, tako da je dohvatila par starih farmerica koje su bile za bacanje i isekla one delove koji su bili pocepani. Zatim je isekla farmerice kao sorc i od nogavica pravila trake (paralelno sa pojasom,tj. vodoravno ih secete) sirine otprilike 10cm. Na jedan sorc je usila trake. Super je ispalo zato sto je kombinovala razlicite nijanse teksasa, tako da su pantalone isle od svetle (kod cipela) do tamne (kod pojasa) nijanse.
Neznam da li ste shvatili, ali super je ispalo...
 
RLICA2000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 81

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, pa, ja sam dosla na ideju, posto deca brzo rastu, da zimske farmerice od moje kcerke skratim, tj. odsecem. Tako da lepo ima super dzins bermude za ljeto.
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisu vam lose ideje - treba se to pokusati, a da li ce operacija uspijeti to cu vam reci slaba sam s koncem i iglom
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 4:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bas pre mesec dana od starih farki napravila dobar sorcic.
Evo sad od drugih planiram suknjicu samo imam problem....ne znam kako dzepove da odsijem,ali valjda cu se snaci. Confused
Ovo za torbicu je sjajna ideja.....moram pokusati mada nista ne smem da obecam....neide mi sivenje od ruke Rolling Eyes

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
morrison_girl
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Sep 2005
Poruke: 375
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super ideje stvarno

_________________
Obrati paznju na posljednju stvar
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam jedne koje su mi bile kratke, ali čitave pa mi ih je bilo žao baciti. Napravila sam suknju od njih Laughing
Odrezala ih na koljenima, rasparala nogavice s unutrašnje strane i zašila ih. Ispalo je baš super!

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja bi od starih farmerki naprawio pumpu za wodu... hehe Salim se narawno
Naprawio bih par nowcanika...
 
nofrks
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 295

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mi smo sad od malo poderanih i izlizanih napravili nov fazon,pskajuci lakom,i igrajuci se malo
 
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imala sam dvoje starih farmerica -svijetle i tamne.skinula sam dzepove sa svijetlih zasila na tamne,isjekla tamne i dobila torbu.nosim je uz sve kombinacije

_________________
can't stop my spinning head
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam jedne strava leviske, koje su bile citave...ali brate, vec dotrajale (nosila ih 2-3 godine). A posto mi je bilo zao da ih bacim jer sam ih bas, bas volela, zasila sam na njima gomilu teksas dzepica razlicitih velicina, ukrasila ih skoljkama, staklenim kamencicima i perlicima, i farmerke okacila na zid (tada tinejdzerske sobe).
Bilo je originalno i izuzetno prakticno, jer su ti dzepovi na leviskama, odlicno posluzili za odlaganje sminke, snalica, cesljeva, olovaka, blokcica i ostalih sitnica koje vam se vuku po sobi.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> Stare farmerice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon