www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Izrada Internet Stranice
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Programiranje ~
::  
Autor Poruka
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 2:19 am    Naslov poruke: Izrada Internet Stranice Na vrh strane Na dno strane

Sta je sve od programa potrebno za izradu jedne internet stranice ? Eto, recimo da imam free template, kako da ga editujem i to ?

Molim vas, ako mozete uz imena programa da stavite i link za download Smile hvala unapred.


 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U principu je dovoljan samo Notepad, ali pod uslovom da se razumes u HTML.

Ako trazis neki WYSIWIG (What you see is what you get) program, znaci sa kojim odmah mozes i proveriti ucinjeno, onda preporucujem (a siguran sam i vecina ostalih tkaodje) program Dreamweaver od Macromedia-Products koji mozes naci OVDE ili Frontpage koji ide uz Microsoft Office paket. Obadva programa su komercijalna i kostaju. Da li ima, i koji su to free programi ti nebih znao reci posto ih ne koristim. Mozda ce se naci neko od clanova ko ce ti dati neki predlog i z afree programe tog tipa Smile

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.




Poslednja prepravka: Car Dusan-Silni datum Ned Mar 11, 2007 3:56 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Smile pare nisu problem Wink
 
markozutic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 57
Mesto: Pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 11:29 pm    Naslov poruke: hehe Na vrh strane Na dno strane

Najbolji Program Za to Web Desing ti je Macromedia Dreamweaver 8

_________________
Samo oni sa otvorenim umom primaju mudrost, samo oni sa otvorenim srce primaju ljubav, i samo oni sa dobrim dupetom primaju poruke od mene. Smile)))
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dreamweaver 8... slazem se... Kasnije kada se to malo razradi moze da se predje na Typo3 ili Joomla...

_________________
<--- Znaš Me, Znam Te --->
 
Phoenix990
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 26 Mar 2007
Poruke: 27
Mesto: Beograd - Paviljoni

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako znas HTML, koristi Notepad ili bilo koji drugi tekst editor...

Microsoft Front Page ti isto nije los...samo pravi stranice koje i bez slika mogu biti teske i po vise MB Shocked

Dreamweaver ti je najbolji, generise mali kod, a imas u njemu vec odradjene neke template i buttone...tako da ti je 50% posla gotovo

Na kraju krajeva uzmi neki od programa koji imaju interfejs kao Front Page ili Dreamweaver (mogu i oni) i skini sa neta template za sajt i samo ga edituj...

pozz
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 9:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Phoenix990 je napisao/la sledeće:

Na kraju krajeva uzmi neki od programa koji imaju interfejs kao Front Page ili Dreamweaver (mogu i oni) i skini sa neta template za sajt i samo ga edituj...
pozz


A kada se malo ispraxas napravis sam svoj dizajn u dreamweaveru sa Divs...

_________________
<--- Znaš Me, Znam Te --->
 
Phoenix990
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 26 Mar 2007
Poruke: 27
Mesto: Beograd - Paviljoni

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek je vece zadovoljstvo napraviti sopstveni dizajn, i znas da si 100% napravio sam sajt...
 
SrXXX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 89
Mesto: Spavaća Soba

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko zna gdje da nabavim templejte za WYSWYG Web Bulidera.
Hvala unaprijed. Smile
 
Phoenix990
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 26 Mar 2007
Poruke: 27
Mesto: Beograd - Paviljoni

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.wysiwygwebbuilder.com/templates.html


Jel znate onu: Just f*****g google it! Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Tju prodavam hleb za 3 dinara...ma za 2 dinara tju ga prodavam...po dinar tju prodavam...ma džabe tju ga prodavam! Tju prodavam hleb...i lebac tju prodavam...i kruh tju prodavam...ako to neko hotje da jede...?
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam za vas, ali mi u skoli trenutno radimo izradu WEB strana preko PowerPoint-a i mogu da vam kazem da nije mnogo tesko, samo sto ima DOSTA naredbi pa je malo zeznuto popamtiti koja se za sta kuca. Nama je profesorka i dala da kao seminarski uradimo jednu WEB stranu. U pocetku mi izgledalo lako, ali kasnije... Aj ako je neko slucajno nekad radio web stranu u vezi Sinalca ili uopste SI&SI Comany neka mi javi. To mi je zadala,a ja nisam siguran kako to sve treba da izgleda. U krajnjem slucaju sam planirao da odem na njihov sajt i da iskopiram njihovu, normalno sa nekim izmenama da ne bi bilo isto, ali to cu da uradim samo u krajnjem slucaju. POZDRAV
 
graphiker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 4
Mesto: Koz. Dubica / München

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dreamweaver je dosta za pocetak. A kad naucis onda kreni sa notepadom i to samo CSS/XHTML.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Programiranje ~ -> Izrada Internet Stranice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon