www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako napalit Ženu?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
lupy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 15

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 12:15 am    Naslov poruke: Kako napalit Ženu? Na vrh strane Na dno strane

Muškarci podjelite svoje iskustvo!
Pripadnice lijepšeg spola: Šta vas pali? 8)



_________________
uživajte!!
 
bane42
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 59

Datum registracije: 17 Okt 2005
Poruke: 474
Mesto: Gde nebo ljubi zemlju...

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj prika kako znati kad se svaka pali posebno ko kodirni ključevi od ovih novih automobila ,pa više neznaš kako bi zapalio .
Nema druge nego zapališ je oko ušiju pa vidi kako reaguje ,nema druge proobaj ...hehe Very Happy

_________________
Bit će bolje jednog dana...
ako bog da...
Što me ne ubije to me ojača....
 
lupy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 15

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na odgovoru! Sadašnjoj uši bas i nisu dobro mjesto, al snalazim se!
Zanima me općenito!

_________________
uživajte!!
 
bane42
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 59

Datum registracije: 17 Okt 2005
Poruke: 474
Mesto: Gde nebo ljubi zemlju...

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zezam se moraš sve i svašta proobati pa sta upali . Obično vole da strtaš sa kakviom malom pažnjom (ruže i sl.), zatim pićence,dobra spika(bla,bla,bla mora da bude vesela i zanimljiva,pa i humoristična),pa polako ka stvari obično počinje sa dodirima ali punim pažnje ali i žara pa ožeži care ajd sa srećom da te ne gnjavim znaš ti već kako treba ...hehe ..samo polako bez žurbe..

_________________
Bit će bolje jednog dana...
ako bog da...
Što me ne ubije to me ojača....
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa pokušaj pored tog grickanja uvceta i igre oko njega..recimo pokušaj s laganom igrom jezikom od uvceta po vratu do ramena..naravno grudi i stomak , prepone i ako ti to ne pričinjava nešto što je fuj probaj joj se s jezikom igrati po donjim usnicama Wink Laughing

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada mi decko gricka uvo, ljubi grudi i kad me lizne dole...

_________________
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je u trenutku do sexa
kada me decko zagrli s ledja, kada osetim njegov topao dah na vratu (uzgred, usi su mi slaba tacka zaista Mr. Green )
kada osetim njegove ruke svuda po telu...

I kada sve to protice sa nekom dozom spontanosti...
 
becky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2005
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 1:45 pm    Naslov poruke: nokti na nogama Na vrh strane Na dno strane

Moju dragu najvise pali kada joj sisem palceve na nogama, ali priznala je da je to pali od onog momenta od kada je pustila nokte na nogama posebno palac.nemoze da zamisli predigru bez toga a posle toga naravno zna se ludi sex
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mi ljubi ledja i vrat....i kad osjetim neku divljinu u njemu,da bi me poderao u trenutku se pretvaram u divlju zvjerku :macka:

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ZNam ja molite Boga da nestane struja to uvek upali, barem meni Wink

_________________
 
rvydo.dabar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 27 Apr 2006
Poruke: 51
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ih.Jezik je cudo Very Happy Pa ako neko od vas muskih ima piercing like me(nije da se hvalim Smile ) onda to moze da postane veoma zanimljivo.ali tu su vrat,usi,grudi,pa cak i one usnice dole kako ste rekle dame Very Happy stisak za guzu .A ti probaj malo i jezik da gurnes pa cesh da vidish koliko pali i da li pali.G tacku da ne spominjemo ovde,ima drugi topic za to...Al ne znam,cudo je veliko,kada se devojka uspava,nije skroz zaspala,ali drema,a ti je vatas za guzu,trljash joj gacice,i onda odjednom kad se napali kao gladni lav skoci na tebe.Probajte muski,a i vi devojke,mozda upali:) i ja sam imao isti nagon,kao da nisam mesecima ...
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene uvijek napali kada mi dečko dođe s leđa i počne me dirati po svuda i ljubiti vrat. A isto me jako pali lizanje i grickanje.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Kako napalit Ženu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon