www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lepa Brena
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 06, 2008 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro zar je ona još uvijek živa?


_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 07, 2008 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
Idealno_losha je napisao/la sledeće:
*Mayche* je napisao/la sledeće:
Vi svi trazite da Brena i dalje peva pesme tipa "Mile voli disko" "Hajde da se volimo" Medjutim niko ne shvata da je to bilo pre 20 godina i da se to vise ne slusa, i da svi legendarni pevaci, traze svoju muziku u onome sto se slusa sad.



Nije da mi tražimo, Mayche, već ako je imala taj svoj stil, zašto jedostavno nije ostala pri njemu- ovako čini sama sebi bruku, jer tako kvalitetna pjevačica da ima ovako očajan album, ide samo njoj na štetu.


Idealna, ono sto je Brena pevala nekad je odgovaralo onom tamo vremenu kad smo je slusali. Po mom nekom misljenju je da bi bilo totalno glupo da Brena i dalje peva pesme na istu foru kao sto je pevala pre. Evo i Ceca, Ceca nikad ne moze da otpeva bolju pesmu od Kukavice, Beograda...ali isto tako, sa novim pesmama se menja i izgradjuje neki svoj novi imidz, jer ocigledno da sad kad ima 30-40(ne znam tacno) godina nece da peva Ja sam cvetak zanovetak. Ni Cola, ni Merlin, ni Bajaga...ma niko od starih pevaca nije ostao na istoj muzici, jer kao sto sam rekla pre, ta vrsta muzike se jednostavno vise ne slusa.


Mayche, slažen se da je prije svega neukusno da jedna starija žena piva pjesmice poput " Mile voli disko"; " Zaljubiska" i slično.. i ne nisan ni rekla da novi album triba bit potpuno kao oni davno prije jer fala bogu minjaju se vrimena i muzika se minja i izgrađuju se novi stilovi ka šta si rekla . No ipak, ne stoji joj ovaj still. A šta se tiče ostalih izvođača neki i jestu ostali pri starome Wink Poslušaj samo novi album Šekija Turkovića ili Halida Muslimovića Wink

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 07, 2008 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se novi album nimalo ne svidja...mozda i budem stekla o pojedinim pjesmama bolje misljenje nakon duzeg slusanja ali sumnjam New Spiral

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BZvz je moj komentar........

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 9:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ništa od onoga kako su najavljivali da će biti... Ima pesama koje, zaista, imaju dobre reči, bar se meni svidjaju... ali, nekako, ne idu mi da ih Brena peva... Rolling Eyes Možda zato i ne mogu da ih slušam češće...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Album je prilično dobar, ali nakon dužeg slušanja.
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 35

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Album je prilično dobar, ali nakon dužeg slušanja.



Potpisujem...I meni se isprva nije nijedna pesma svidela sem Kuće laži..Ali što sam sve više slušala sve više su mi se sviđale pesme i sada svaki dan odslušam ceo album Wink
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma neam volje se silit da nešto slušam da bi se možda nakon mjesec dana privikla na to i da bi mogla reć pa možda i može proć.To što se moraš tjerat da ti se svidi nakon par slušanja je očit pokazatelj da album ne valja.

_________________
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poison je napisao/la sledeće:
Ma neam volje se silit da nešto slušam da bi se možda nakon mjesec dana privikla na to i da bi mogla reć pa možda i može proć.To što se moraš tjerat da ti se svidi nakon par slušanja je očit pokazatelj da album ne valja.



Potpisujen.

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
blesava_bre
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 49

Datum registracije: 25 Jul 2007
Poruke: 373

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brena ima dobrih balada
Nezna zena
Pozeli srecu drugima,a
meni najbolja Golube

_________________
zaljubljena
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako sam ga više puta slušala, sada već ne prođe jedan dan da ne odslušam ceo album. Najbolje pesme su mi: ''Uđi slobodno'', ''Kuća laži'', ''Pazi kome zavidiš''.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kad poslusas bolje Album,hummmm Rolling Eyes Pa Album mi se uglavnom svidja a pesme naj su po meni:
Udji slobodno
Kuca lazi
Zasto
Sledeci
Dobra Gresnica


Ok,nemoze pevati kao sto je ranije ali za ovaj moderniji Fazon,Album je ok Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Lepa Brena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 8 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon