www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vas datum rodjenja
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~
::  
Autor Poruka
Lily390
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 68

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

istina, strašno sam osjetljiva i sve me može povrijediti

 
ksendza89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

. Oni stalno pokušavaju da izglade nesporazume jer je svađa za njih gubljenje vremena.
Ovo je tacno. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Exclamation Exclamation Exclamation
 
ENIGMAS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 24

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

istina, rodjena sam 21.12. i tocno me opisuje.
 
sarajka-18
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Feb 2006
Poruke: 252
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

18. Da li je to tačno? Prema numerologiji, ova cifra govori o tome da vi volite osećaj kada ste nekom potrebni. Osim toga: nalazite se u slavnom društvu. I filmski magovi kao što su Stiven Spilberg i seks simbol Bred Pit rođeni su ovog datuma.

Ma kakvom crnom slavnom drustvu ...?
 
brigita_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 92
Mesto: MOSTAR

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

27. Sposobnost saživljavanja sa tuđim problemima i izgrađen osećaj za odgovornost čine da osobe koje su rođene ovog datuma spontano postaju vođe - čak i protiv svoje volje. Oni su poprilično beskompromisni i žestoki.

i like it Very Happy

_________________
_____________________Nesanjaj svoj zivot, nego zivi svoj san!!!______________________
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

11. 11 je broj senzibiliteta i baš zato osobe koje su rođene ovog datuma jesu spremne da pomognu, sa jedne strane, a sa druge su preosetljive i lako ih je povrediti.

Ne bi rkla da je bas tacno, volim pomoci svejdno sta i kome ali da me neko naljuti to treba dugo dugo dugo dugo
 
Pretty_woman78
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 18 Jul 2005
Poruke: 639
Mesto: ........izmedju njegovog srca i sna......

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 11:44 pm    Naslov poruke: Re: Vas datum rodjenja Na vrh strane Na dno strane

Vestica je napisao/la sledeće:
17. Broj 17 signalizira da ste vi veoma ambiciozna osoba. Ljudi koji su rođeni ovog datuma u mesecu uvek su aktivni učesnici, a ne puki pasivni posmatrači. Ali, oni vole da slušaju samo sebe - a to može da bude veoma dosadno.



Da bravo, bash je tako, ja sam uvek bila ta koja je dizala dva prsta u skoli Laughing , a ovo drugo........ Embarassed

_________________
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 8:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rodjen sam 1. maja 1987. i mogu da kazem da sam ja jako nezavisna osoba..........tako da sve sto pise tamo je tacno Very Happy

_________________


Love don't let me go
 
ivana_I
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 61

Datum registracije: 09 Jan 2006
Poruke: 100
Mesto: tamo di ljubav pociva

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

5.11.
svidja mi se sve sto je napisano.
 
markoni-bar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Feb 2006
Poruke: 136

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

23.12.
Po meni najgori dan u godini Smile
 
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

16-tog sam rodjen moze biti da ima tu istine Rolling Eyes
 
rabby
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 216

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam rođena 6. i otprilike je tako, nisam baš sigurna za dokazivanje-ne volim biti u prvom planu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~ -> Vas datum rodjenja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon