www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bez gacica
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 5:41 pm    Naslov poruke: Re: Bez gacica Na vrh strane Na dno strane

pa ovako ...

1. nisam nikada bio u toj situaciji da zensku vidim bez gacica tako da ne znam sta bih uradio u toj situaciji jer nisam osoba koja voli da kaze nesto a da pri tome ne zna sta bih uradila

2. nemam nikakvu kolekciju garderobe zenskog pola niti sam ih ikad dobio ...



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
MamaMarina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 26

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. DA i to vise puta....ali samo ako sam imala hlace na sebi Wink a 2. ako sam ih imala na sebi sa njima sam se i vratila Very Happy
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 9:21 pm    Naslov poruke: Re: Bez gacica Na vrh strane Na dno strane

Little_dress je napisao/la sledeće:
Ovo je pitanje i za devojke i za mladice. Za svakog po dva pitanja

1. Pozvali ste na sastanak devojku koja vam se jako dopada.Dosla je u suknjici. U kaficu dok pijete pice, vasa buduca draga prekrsta noge i :shocked!: snimate da ona nema gacice. Sta ce te pomisliti o njoj?

2. da li ste ikada zatrazili od svoje devojke da vam ostavi komad svoje dragocene garderobe, kako bi ga stavili u vasu kolekciju (naravno za koju znate samo vi i "par" vasih dobrih drugova Very Happy )
:445:


1. Pa pomislit cu da je laka, ili da joj je jako vruce, ma ne... necu pomisliti da joj je vruce... Very Happy Shocked

2. Jesam. I dobio sam gacicama po nosu. Very Happy

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Stevan HVPlanet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 255
Mesto: Srbija

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek moram da gvirnem ali dostojanstveno i uctivo Laughing A sto se tice donjeg rublja... nemam kolekciju. Ali cure su mi davale nesto drugo... Wink
 
hagbard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 134

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovako da vam kazem ,to mi se desilo dva puta do sada, i sa dvije razlicite cure.
Prva mi je prije izlaska dala do znanja da ima tako tjesnu haljinu da nema mjesta za gace......bilo je skoro tacno.
Druga mi nije nista rekla ali mi je lagano ruku usmjerila da se sam uvjerim.
To je sve bilo ok jer je bilo za mene jedino.
Medjutim ima jos jedan dogadjaj sto se toga tice.
Ovdje je jedna sasvim nepoznata zenska namjerno lagano rasirila noge i pokazala da nema nista ispod te kratke suknje, kada je vidjela da je gledam.

auuu! evo sjetio sam se jos jedne epizode.
Ova nije bila bas tako uzbudljiva,cak obratno,gadljiva.
Sad kad sam poceo onda da ispricam do kraja.
Bili smo u "PUB"u ja i drustvo ,svirali su blues, za nas sto prilazi starija zenska i pokusava da zbari moga prijatelja.Bakica je imala jako kratku koznju suknju.
Nako samo radi fore smo je upitali sta ima ispod......
Nista odgovori baka i podigne suknju do kukova........
I stvarno nista, nije samo da nema gaca nego nema ni dlakice, ono bas nista!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 8:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Temu selim u deo ~ I tata bi sine ~ Vise je za tamo, nego trac...

Kad sam vec tu, da i odgovorim... Nikad mi nije palo na pamet da izadjem iz kuce bez nekog dela garderobe i ja licno bi se osecala neprijatno da izadjem bez gacica. To nisam ja. Rolling Eyes

Nisam se nikad vracala kuci bez ijednog dela garderobe, posebno ne bez gacica. Nikad nisam imala kontakt sa ljudima koji skupljaju takve "suvenire". Mozda i jesam, ali ne znam za to, srecom njegovom!

_________________
 
Bestija_NeOpravljiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 188
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez gacica nisam nikad izasla,mislim da se ne bih osjecala ugodno bez njih.
Takodje,nikad se bez gacica nisam vratila kuci.
A i ne volim kolekcionare. Laughing

_________________
Zivot na Zemlji je skup, ali barem ukljucuje besplatno putovanje oko Sunca.

Bigamija - jedna zena previse.
Monogamija - takodje.
 
Good_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 127

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi jasno zast ste tako veliku frku digli oko tako malog djela zenske garderobe. Moje je misljenje da ukoliko cura zeli izaci bez gacica neka onda to i ostvari. sta ce o njoj misliti drustvo s kojim izlazi njena je stvar (naravno ukoliko drustvo zna da je tako izasla). s druge strane neke uske hlace ili haljine koje prate liniju tjela ne trpe nikakve gacice pa ni tange. ruzno je vidjet kako se ispod hlaca il haljine ocrtavaju obrisi gacica.
a kad sam vec tu mogu i ja odgovorit na pitanja:
1. da izlazila sam bez gacica kad sam bila obucena ko sto sam gore navela. naravno niko nije znao za tu moju malu tajnu. a znala sam izac bez gacica kad bi se prethodno s momkom tako dogovorila. on je to znao a spoznaja da samo on i ja znamo kako sam obucena dodatno nas je uzbudjivala i dobro smo se zabavljali u gradu. jedva smo docekali da dodjemo kuci i da se posvetimo jedno drugom.
2. ne. nikada se nisam vratila kuci bez ako bih izasla sa gacicama. to mi se nikad nije dogodilo a tipove koji su "kolekcionari" takvih djelova odjece organski ne podnosim. ne znam sta bi rekla i ucinila nekom da mi predlozi da mu ostavim taj dio garderobe.

_________________
The only place where success comes before work is in the dictionary.

Veni Vidi Vici !!
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikada izasla bez gaca,em zbog zdravlja ,em zbog toga sto mi je to bezveze...nisam profesionalka Rolling Eyes

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam izasla bez gacica, a niti se vratila kuci bez istih.
Ja to obicno obucem pa onda diskretno skinem i stavim decku u dzep. Very Happy Samo nas dvoje znamo da ih nema, to ga dodatno napaljuje, napaljuje mene kad vidim s drugog kraja prostorije da gura ruku u dzep i da se smjeska. Ne mogu docekati da dodjemo doma i strgamo i ono preostalo sta je ostalo na meni.
 
mp4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 49

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. Mislio bi da je cura opusten, i da nosi sta hoce i kako hoce. U glavnom nista lose.

2. Meni su takve suvenire bzveze.
 
jassmin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 200
Mesto: po potrebi...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne dajem svoje rublje kao suvenir ili trofeje...

a jesam li kad nosila odjecu bez gacica...jesam

osjecala sam se vise sexy i puno zavodljivije Embarassed

_________________
:lolj:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Bez gacica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  sledeća
Strana 3 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon