www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li si ikad voleo zenu vise od svega na svetu tom....
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 22, 2008 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
I sta ste sve spremni da uradite kad nadjete devojku koja je vredna vase ljubavi, kad nadjete onu pravu?


isto sto i za najboljeg prijatelja, sestru, roditelje... ni nebo mi nije granica...



_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 24, 2008 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh,mogao bih i ceo Svemir naglavačke da okrenem ako treba,ali ponekad onoj osobi za koju misliš da je prava...to ne vredi...jer takvu osobu oduševljavaju neke glupe stvari.
Tako da ne treba voleti nekog bezrezervno,ako taj neko to ne zaslužuje...

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
harleyy1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 24 Apr 2006
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 13, 2008 10:13 pm    Naslov poruke: Re: Da li si ikad voleo zenu vise od svega na svetu tom.... Na vrh strane Na dno strane

WuLiDiJa je napisao/la sledeće:
Zivo me zanima da li ste ikada voleli zeenu na taj nacin....
Sta je najromanticnije sto ste uradili za nju?
I sta ste sve spremni da uradite kad nadjete devojku koja je vredna vase ljubavi, kad nadjete onu pravu?

ufff za takvu dajem sve na svjetu
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 34

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim jednu,uradio bih sve na svetu za nju,ali ne smem da joj pridjem da ne bi uprskao nesto,idem sa drugim devojkama misleci da cu da je zaboravim ali mi ne uspeva nikako Rolling Eyes

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Killaz je napisao/la sledeće:
Volim jednu,uradio bih sve na svetu za nju,ali ne smem da joj pridjem da ne bi uprskao nesto,idem sa drugim devojkama misleci da cu da je zaboravim ali mi ne uspeva nikako Rolling Eyes


Pridji joj,brate,pridji.Bolje i da zabrljaš nego da se kasnije pokaješ što joj nisi prišao.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
MasterofDisaster
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Okt 2007
Poruke: 15
Mesto: Srebrenik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 03, 2008 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam bio s curo 15 mjeseci i volio sam je do neba... ama i vise sve bi dao za nju.... a saad nismo vise zajedno... i sve bi dao da se nismo posvadali, al sad da se pomirim s njom nema sanse Confused Confused Confused

_________________
Let's Mess With The Best And Fu.k Them Like The Rest
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa postojale su dvije cure koje sa voli do nebesa,ali obe su me razočarale i od tada se držim onog "no hard feeling" Confused

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Da li si ikad voleo zenu vise od svega na svetu tom.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon