www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta stvarno volite da vidite na devojci???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh sto sad svi kao odjednom vole da vide devojku bez sminke a loze se kad vide neku napucanu devojku, sa tonom sminke..... Shocked Mr. Green

 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja kazem da volim kad devojka ima sminke, jer sminka i postoji da bi devojci dala taj neki FINISH ono da zasija u potpunosti. Pri tome ne mislim na kile shminke i tako to...ne to. To ja licno ne volim. Al sta fali kad stavi maskare malo pudera. Ne sada 5 milimetara da izgleda ko da je od voska vec ono malo.
Pa to je po meni neki vid paznje prema samoj njoj (al sam se izrazio Very Happy).
Sto se tice odece tu su ukusi razliciti uglavnom sto se tice izlazaka i tako toga, ne volim kad svakog petka i subote izigrava ludilo i oblaci haljine suknje i pitaj Boga sta...mislim ne da ne volim kad obuce to da mi se to ne svidja al sta sada svaki put ko da je na svadbi.

Ok je par puta, al ono podrzavam bas i neke super farke i cizme npr na stiklu tanku i tako to.

pozdrav
losmi200
 
vladimir86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 1097
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da vidim da ima uredne nokte!
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rolling Eyes Pa sad! Da bude utegnuta, dobro dube (grudi nisu vazni) i da ima lepu frizuru... normalno, i da ne bude preterano ruzna!
 
Bosancheros
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 26

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cipele 8)
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

losmi200 je napisao/la sledeće:
Evo ja kazem da volim kad devojka ima sminke, jer sminka i postoji da bi devojci dala taj neki FINISH ono da zasija u potpunosti. Pri tome ne mislim na kile shminke i tako to...ne to. To ja licno ne volim. Al sta fali kad stavi maskare malo pudera. Ne sada 5 milimetara da izgleda ko da je od voska vec ono malo.
Pa to je po meni neki vid paznje prema samoj njoj (al sam se izrazio Very Happy).
Sto se tice odece tu su ukusi razliciti uglavnom sto se tice izlazaka i tako toga, ne volim kad svakog petka i subote izigrava ludilo i oblaci haljine suknje i pitaj Boga sta...mislim ne da ne volim kad obuce to da mi se to ne svidja al sta sada svaki put ko da je na svadbi.

Ok je par puta, al ono podrzavam bas i neke super farke i cizme npr na stiklu tanku i tako to.

pozdrav
losmi200



E ovo razmisljanje mi se bas svidja.
Svaka cast! Wink
 
Stark
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 713
Mesto: paradise

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se tice odece moze potpuno opustena da bude-ali sa stilom....i blaga sminka ne previse

_________________
Mozda je glupo sto ovo pisem,ali bez tebe ne mogu da disem
 
majk.g4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 156
Mesto: negde daleko al opet blizu

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm opanke,maramu itd hahah
odjeca to je najbitnije
odjeca napravi coveka

_________________
kud koji mili moji
 
cygan
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 01 Okt 2006
Poruke: 57

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da vidim dobre obline!

_________________
Shit happens!!!
 
g0r4n
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 12
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 31, 2006 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek okrenem pogled za mini bikinijem 8) volim da je crna ili plava i da zna lepo da se obuće

_________________
zvezdoo zvezdanaa tebe ludo volim jaa bila prva il poslednja s tobom sam do kraja;)
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednu lisku spreda i jednu otpozadi. Very Happy
 
felipe007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Dec 2006
Poruke: 207

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvise volim veliku straznjicu i grudi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Šta stvarno volite da vidite na devojci??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon