www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bez gacica
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 23, 2008 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing

Nema šanse da idem negde bez gaćica..Ako je haljina previše uska uzmem tangice ali da idem bez donjeg veša...Stvarno nije higijenski Rolling Eyes


 
milka cokolada
***тиха вода***
<b>***тиха вода***</b>



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2008
Poruke: 1239
Mesto: С р б и ј а, бре!!!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 23, 2008 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, nikada!Ni ne nameravam...Ne volim da budem bez donjeg vesa, osecam se neprijatno!Naravno, uvek se vracam sa svim svojim nazad!Omnia mea mecum porto! Laughing

_________________
НИЈЕ БИТНО КАКО ИЗГЛЕДАШ.БИТНО ЈЕ ОНО ШТО ГОВОРИШ!
Бити ИСТА
...ПОСЕБНА
...СЛОБОДНА
бити само СВОЈА!!!

 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 23, 2008 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gacice su nekako cool Smile mislim sexy,mislim ima ih toliko divnih, divni dezeni, cipkice, modeli..ah..prosto.. tako da, ne,ne idem bez njih Wink
 
duca19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Avg 2008
Poruke: 152
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 2:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jos mi se to nije desavalo... Smile
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 3:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1.Nikad mi se nije desilo da naletim na curu bez gaćica a šta bi misli glupo je da kažen kad to nisa doživi, jednom mi cura nije nosila gaćice al sa i ja za to zna i tako me napaljivalo Embarassed Razz , uh ...

2.Imam od dvije cure šta su one ostavile i nisu tile da uzmu Very Happy Embarassed

_________________
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam jos dosla u situaciju da to uradim...mozda mozda

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apsolutno bezveze.
 
Dama sa Balkana
¤ dišem za tebe ¤
<b>¤ dišem za tebe ¤</b>





Datum registracije: 07 Avg 2008
Poruke: 2061

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 09, 2008 5:11 pm    Naslov poruke: Re: Bez gacica Na vrh strane Na dno strane

Little_dress je napisao/la sledeće:
DEVOJKE:
1. da li ste nekada izasle bez doticnog dela garderobe?
2. da li ste se nekada vratile kuci bez gacica iako ste krenule sa njima?


1) Trenutno nemam gachice na sebi. Ali mislim da ne bih bez njih otišla dalje od svog dvorišta. Laughing

2) Jednom sam se vratila kući s naopako obučenim. Mr. Green
 
*** carmen ***
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2008
Poruke: 407
Mesto: u zemlji nedodjiji ;)

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 11, 2008 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izadjem ponekada i bez njih, pogotovu kada nosim jako usku haljinu... Ne volim kada se ocrtavaju... Nije higijenski, sa tim se slazem, ali je lepse ne videti kako se ocrtavaju

_________________
"Šta je poljubac? Zar to nije žarka želja da se udahne delić voljene osobe. "

G.Casanova
 
kissme_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Nov 2008
Poruke: 82

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izasla sam bez njih par puta-namjerno,namjenski,naravno sa deckom uz dugu,usku haljinicu,jer vrlo dobro znam koliko ga to pali. ljeto je bilo-zasto da ne...radim sve sto on voli Smile tako da se tad i vratim bez njih naravno Smile
Inace ih nosim,posebno uz pantalone iz higijenskih razloga. nikada ih nisam poklanjala,niti cu ikad,to mi je bezveze Confused
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 1:45 am    Naslov poruke: Re: Bez gacica Na vrh strane Na dno strane

Idealno_losha je napisao/la sledeće:
Little_dress je napisao/la sledeće:
Ovo je pitanje i za devojke i za mladice. Za svakog po dva pitanja

DEVOJKE:
1. da li ste nekada izasle bez doticnog dela garderobe?
2. da li ste se nekada vratile kuci bez gacica iako ste krenule sa njima

MLADICI:

1. sta mislite :Pozvali ste na sastanak devojku koja vam se jako dopada.Dosla je u suknjici. U kaficu dok pijete pice, vasa buduca draga prekrsta noge i :shocked!: snimate da ona nema gacice. Sta ce te pomisliti o njoj?

2. da li ste ikada zatrazili od svoje devojke da vam ostavi komad svoje dragocene garderobe, kako bi ga stavili u vasu kolekciju (naravno za koju znate samo vi i "par" vasih dobrih drugova Very Happy )
:445:



Izađoh prošlu subotu.
Vrlo prozračno Laughing Laughing
I nadasve sexy Razz



Prozračno zaista Mr. Green Mr. Green
Jesam, nekoliko puta, nema ništa loše u tome
.

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 4:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada mi se nije desilo da izadjem bez njih Wink Desilo se da ih jednom prilikom skinem u diskoteci i sapnem decku na uvo Embarassed Mozete da zamislite u kom stanju je bio jos tih sat vremena koliko je izdrzao u diskoteci a da me ne ... na pisti za igranje Laughing Laughing Laughing

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Bez gacica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  sledeća
Strana 16 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon