www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

***Car***Tuning***
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 2:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i jos jedan sa domacih puteva.....

P.S. Inace,auto je od mog druga.......



_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
acacelic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 17
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 2:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vecita je polemika da li je tuning (styl.) pravo resenje kod nas. Znam iz licnog iskustva.
1. spustanje automobila kod nas (u SRBIJI) moze da bude veoma nezgodno zbog velikog broja rupa, parkiranje po trotoarima zbo neuredjenih parking mesta, nesavesnost vozaca na putevima, pogotovo na parkinzima... sve to utice na "trajan izgled" kola. NPR. felne izdrze tek po koji mesec, i to ako imas srece.
2. svaki pandur kad vidi "NABUDZEN" auto ce da te zaustavi, da smara kao da si neki manijak, i kao da neskidas ispod "200".
3. majmuni na semaforu se naloze, pa oce da se trkaju s tobom i ako ti to ne zelis u tom trenutku, bez obzira sto nemas "nabudzen" motor(a svi misle da imas).
4. cena?!? New Evil
Zato treba dobro razmisliti pre nego sto se odlucis za taj korak. A kad krenes nema ti povratka. Racunaj na dodatne cifre za popravke ostecenja nastalih usled ...(kao sto sam naveo pod 1.). Pa ko voli nek izvoli 8)

_________________
xtreme power
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Wizard,samo da ti dodam da si se sjajne ideje setio..............svaka casto,jedna od najboljih tema ovde...........zasad toliko,ali ocekuj od mene i linkove,i pitanja i odgovore i ma sve vezano za t&s jer sam dosta u to upucen.........

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
acacelic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 17
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 3:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogli bi da prosirimo temu na TUNING u svakom smislu. I na tun. motora, chip tun. muzika itd. Wink

_________________
xtreme power
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 3:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

chip tuning..eh da nije tako skup.....ali muzika,e to je vec prihvatljivo,ja sam vec ustedio poprilicnu lovu za muziku u mom auto.to prvo sredjujem.......

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
acacelic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 17
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 3:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zana04 je napisao/la sledeće:
Svaka cast za ovu temu, TUNING je predobra stvar...jel i vi imate tunirane aute, ili vam je to samo zanimacija vise ?
sta vozis?
ja sam vec ustedio poprilicnu lovu za muziku u mom auto.to prvo sredjujem.......

_________________
xtreme power
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 5:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idemo dalje...











jos par zanimljivih slicica...
Wink 8) 8) 8) 8)


Poslednja prepravka: Wizard datum Pet Apr 22, 2005 5:13 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 5:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a POGLEDAJTE,inace zvucnik Shocked Shocked Shocked 8)

 
acacelic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 17
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro pogledajte ovo Wink

_________________
xtreme power
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Extra Wink

mada pored ovoga bio bih jako srecan ako bi bacio i neki dobar text...O NOS-u,performansama motora ...i slicno Wink
 
acacelic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 17
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Punto 1.8 hgt,turbo punjac,K&N filter...pogledaj ovog i jos mnoge na punto power
tamo ima mnogo do j.. kola, mozes gledati i po raznim drzavama, kako se punto budzi. Moja preporuka

_________________
xtreme power
 
stojko12345
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 10
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi na Tunning show u nedelju Batajnicki vojni aerodrom, pa da vidite da i kod nas to extra izgleda Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> ***Car***Tuning*** Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  sledeća
Strana 2 od 18

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon