www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li si ikad voleo zenu vise od svega na svetu tom....
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
WuLiDiJa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Okt 2006
Poruke: 45
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajte bre momci... malo vise opisa na temu romantikeeee...
i da Makro svaka cast na odgovoru



_________________
osmeh je jedini jezik koji razumem, ljubav je jedini vazduh koji udisem.....
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
najgori10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2006
Poruke: 21
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja je upravo sad volim na taj nacin


najromanticnije sto sam uradio za nju jos uvek nije bilo, to kad se bude potpuno predala


sta sam sve spreman da uradim za devojku koja je vredna moje ljubavi, moze se videti iz mojih postova

Razz
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha Ha
prije 5 godina
htjela je da odem u veci grad studirati
pa bi ona dosle za mnom nakon godinu ili tako

to sam uradio a ona me poslje pola godine ostavila
kaze nemoze biti sama
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 3:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim suludo je reci SVE NA SVETU BI URADIO.

Pa sta sada da ti kaze aj ubi se, bukvalno, kao skocim roknem se i sta onda...

Mislim uradio bi sve na svetu sto je u mojoj moci tj. sve sto mogu da ucinim.

Hteo bih ja npr. sada da odem odma da se odeslimo da zivimo zajedno i tako to, al npr. odakle mi pare za tako nesto. Ni ja ni ona nismo zavrsili faxove i tako to...
Ili sta ja znam sta drugo...znaci sve sto ja mogu da ucinim to sam i ucinio.
Mnogo puta sam je iznenadio prijatno i sve...ono...dajem sve od sebe Embarassed
 
bracuca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Feb 2007
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da bila je to i sada je nezaboravna ljubav dvoje mladih.
 
XduleX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 183

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 11:53 am    Naslov poruke: ....... Na vrh strane Na dno strane

Kada se zaljubis, ti za svaku mislis da je prava. I onda pravis gluposti, i svasta radis za nju. najromanticnije..........odvedes je na neko mesto pored vode na finu veceru, posle lezite(obavezno lepo vreme) negde u mraku gledate zvezde, malo se jurite po plazi i obavezno neko iznenedjenje....

_________________
Neki kazu "simpatican momak", ja im kazem bilo kako bilo samo je zezanje - provod, pice i lepe devojke stvarno. sve ostalo je....
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

He-he!Još pitaš?!Naravno!

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bome nisam, mislio sam da jesam, ali nisam, ipak treba sebe znati voljeti da bi mogo druge da volim, a da bi nekog volio više od svega na svjetu, NE. možda sam reko to, ali to je sigurno bilo u afektu.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
felipe007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Dec 2006
Poruke: 207

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pe ne bas al skoro Rolling Eyes Rolling Eyes
 
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To mi se desilo jednom,znaci samo ona mi je bila u glavu,sve sam radio da je usrecim.PS.Na kraj me ostavila al se brzo pokajala,poslije 7 dana me zvala ali vec je bilo kasno,u koga se jednom razocaram pomoci mu nema...

_________________
The Doctor...
 
gagily
Banovan!

***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 11546

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ali vise ne Exclamation

_________________
sudbina ili hir

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Da li si ikad voleo zenu vise od svega na svetu tom.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon