www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Draga, koliko si ih imala do sad?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nisam postavljao to pitanje proslost je proslost tako da me to ne interesira ako oce sama da kaze reci ce al to mi nije vazno tako da ono mene interesuje samo dal je jos spavala s nekim dok je bila samnom u vezi al to je dr stvar-to je prevara a to ne podnosim.....znaci sto se tice svega pre mene to me ne interesuje osim ako sama devojka hoce da prica o tome mada i to nevolim jer zbog toga mogu izbiti razne nesuglasice....


_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja to nikad, ali NIKAD nisam pitao pre nego sto sam spavao sa devojkom. Postavim, odnosno postavljao sam to pitanje (sad sam ozenjen i ne smem vise da pitam tako nesto Rolling Eyes) samo ako se ta veza ispostavi kao ozbiljna veza i ima izgleda da bude duzeg trajanja. a sto pitam? Hm..... iskreno cisto iz radoznalosti jer mislim da u svakoj ozbiljnoj vezi treba da vlada poverenje isto kao i to da se osobe medjusobno poznaju, sto i to spada u to, da znam s kolko je isla pre mene.

Iskreno da kazem, siguran sam u to da i zensko voli to isto da zna od muskarca, ali posto znaju da ce kad-tad muskarac da postavi to pitnje, ona cuti i trpi dok ne dodje taj dan, a kad joj traje predugo, pita i ona jer ne moze vise da trpi pa hoce da zna.... Smile

Znaci, nista posebno nema u tome sto se pita, cista radoznalost sto i jeste u nasoj prirodi da to budemo radoznali i volimo sve da znamo Smile

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
tomarko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 03 Maj 2006
Poruke: 116

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja to nikad ne pitam, uglavnom se kroz pricu sve sazna! SmileSmile
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ja to nikad ne pitam, uglavnom se kroz pricu sve sazna!

Ma kakve to veze ima, sad je samnom i kraj. Ne mora baš kroz priču između nas dvoje ali se svakako može saznati, mada ne vidim čemu sve to Confused

_________________
 
gargamelko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 100
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 1:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dzentlmeni nikada ne pitaju. Rolling Eyes

_________________
Ko zna zasto je to dobro.
 
markoP_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 21 Nov 2005
Poruke: 643
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto me interesuje :color:

_________________
Da oni sto me mrze :ljutko:
Mrze jos vise :320:
Da nestane im osmeh sa lica

:greenjumpers:
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ja to nepitam, vazno je da ja i ona spavamo
i da je super sex
sto iskusnija, to bolja
kao i ja Very Happy
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 3:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
uvek morate da postavite ono pitanje ''koliko si jih imala do sad''


Ja ne znam za tvoja iskustva, ali ja to nikad nisam pitao...

_________________
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa moze biti da je u pitanju, ono cuveno, zena sa vise muskaraca u proslosti, k...
A ima i onoga sto se zove muska sujeta.

Mislim da ni jednom muskarcu na svetu, normalnom, nije sve jedno ako mu je preko zene presao korpus. U proslosti.... ima tu nesto, sa tom nasom, polupanom, sujetom..
 
Edigis83
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1345

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovakvu temu samo devojka moze postaviti Very Happy

ne postavljaju svi momci to pitanje
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne postavljam takva pitanja!!! zasto bi me to interesovalo!!! Bolje mi je kad ne znam!!! zasto bih se zamlacivao time? sto manje znam to bolje!!!

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja neznam kakve si ti muskarci do sada imala da su te to pitali, al ja to jos nikad nisam pitao niti cu da pitam. A iskreno da ti kazem niti znam nekoga koje to pitanje nekad postavio Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Draga, koliko si ih imala do sad? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon