www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako spreciti da se devojci pravi "rupica" izmedju
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
..::[ TuCko ]::..
~Brat Slatke Breskvica~
~Brat  Slatke Breskvica~



Godine: 35

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 11008
Mesto: Novi Sad/Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala sanjice, bas si od koristi Mr. Green

ali to nece kod svake devojke..ova se satire i nije joj dosta Mr. Green Rolling Eyes



_________________
acronis
 
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne pitam ja za odredjenu osobu, vec za global, jer sam primetio da ima kolicina takvih devojaka. U pravu ste vi, sa kojima se ne slazem, da je to do gradje, ali.... nije kod svake devojke isto. Pa eto, sami ste rekli. Ali, znam nekoliko devojaka, koje su zbog toga dobile tu "vrlinu"! To je bilo pod brojem 1!!!

E sada.. pod brojem 2!
Uzmimo moj primer... zasto uvek neko mora da svoje misljene pretvara u ono sto se zove PLJUVANJE? Ako je neko nesto pitao, ne mora sada svako da ga ponizava, da govori da je glup, da bi taj ostao neprosvetljen, da je juce umro... bla bla. Zasta sluzi ovaj forum, ako ne da se nesto pita i novo nauci?!! Jeste da ovo nije tema za to, ali sam morao da kazem. Na kome god forumu da odem, ista prica. Jel mozete VI, a prepoznacete se sami, koje inace imate nadmoc nad nama ovde, a i oni koji su istom rangu kao i ja, da budete malo "tisi"? Mislim da nije u redu da tako omalovazavate nekoga, kao da je on najveci glupak na svetu i da ne zna gde se nalazi!!! Ali neka... nema veze, neka bude da ja nisam u pravu! Sad sam bar saznao nesto za sta bih ostao uskracen, da se nisam obrukao!!!

Hvala na ovako iscrpnim odgovorima, stvarno ste se namucili!!!

_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@H@usto®, oprosti mi na mojim odgovorima, ali kad sam procitala temu, morala sam da ti odgovorim. Smejala sam se u kancelariji danas na sav glas, sta cu, bilo mi je smesno. Smile ( i sad je Very Happy ) Zaista ne mogu da verujem da si ti jos uvek ubedjen da je to sto pises tacno!!! Posavetuj se sa doktorom molim te, pitaj bilo kog medicinskog radnika za to. Uostalom ljudi ne treba uopste da budu medicinski radnici da bi znali da to sto Tucko i ti pisete veze sa zivotom nema. Ako nisi znao, zenama se pri porodjaju razdvaja citava karlica (!!!) i sve se vrati na svoje mesto posle izvesnog vremena! Dakle, to sto vas dvojica tvrdite jednostavno ne moze da bude tacno. Smile

P.S. To sto sam ja ovde administrator, a ti obican clan nema nikakve veze. U ovoj temi oboje pisemo kao clanovi ovog sajta i od mene bi dobio identicne postove i da sam obican clan.

_________________
 
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro, izrazio sam se ja lepo, i admini i clanovi, ali koliko vidim pinkie i ti ste odgovorili...
Nebitno je sad! Ne znam sta tu treba da bude smesno, ali ako ti pricinjava zadovoljstvo, OK! A za tvoju informaciju, cale mi je doktor, ali mislim da nema potrebe pitati strucnjake za takve stvari, jer to nema nikakve veze sa medicinom. Ako ti tako mislis, u redu je. I ja imam svoje misljenje, koje se potpuno razlikuje od tvog, ti imas svoje, ali ne mozes da mi ga nameces silom. Shocked Dovoljno je da ga prosledis. No, nema veze, ne ljutim se. Navikao sam na to. Twisted Evil Samo sto i dalje tvrdim da to ima veze sa sexom, i videcu da saznam kakve.

Da ne ulazim sada u to, ali kada devojka prvi put ima odnose, normalno je da je vagina, da se tako izrazim, uska, tako da muskarac, malo po malo, mora da probija. I ona se vremenom opusti, i nema vise tako problema, kao prvog puta. E, i ako to nije tacno, onda... "da uzmem lepo stranjku i da se obesim"! Very Happy A odatle i dolazi mogucnost, za ovim sto tvrdim! E sad, ko je u pravu, odlucice "visi" sud! Razz

_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gde sam ja tebi silom namecala svoje misljenje? Citiraj mi molim te.
Naravno da nema veze sa medicinom, ima veze sa gradjom ljudskog tela. I vise mi nije smesno, tuzno mi je.

[edit] P.S. Naslov teme ti ne ide sa tvojom tvrdnjom, posto znas da se ta "rupica" dobija sexom, u to si tako ubedjen, zasto si stavio naslov "Kako spreciti"? Nemoj da vodis ljubav sa svojom devojkom pa nece imati ni "rupicu"! 8)

_________________
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni jos nije jasno o kakvoj rupici pricate?!? Question Neutral

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako sam ja razumela dobro, radi se o ovoj "rupici" [oznaceno na slici]. I i dalje mi nije jasno kako se ona "dobija upraznjavanjem sexa"?!

_________________
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjo ne zamaraj se klincima...oni bre krsu curice u razvoju pa misle da je to od toga...polako..dohakat ce s godinama 8)

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa Zili necu da umrem u neznanju. Smile Ocu da mi objasne kako se dobija ta rupa izmedju nogu sexom. Smile

_________________
 
ixox
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 34

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
..::[ TuCko ]::.. je napisao/la sledeće:
he dobro pitanje...a sto malopre neko napisa da to nije od sexa, ja se bas sa tim ne slazem Smile ...znam devojku koja nije imala taj razmak ili kako ste ga nazvali rupicom a sad nije rupica nego rupetina, avion moze da prodje...kao da je jahala na burici a ne neznam ni ja sta... Mr. Green

mada dobro to je moje misljenje Wink


Evo vam deco dva primera iz moje blize okoline, pa naucite i to. Smile
Moje sestre od strica, starija nema momka vec duze vreme, samim tim nema ni sexualne odnose, ALI ima "rupu" izmedju nogu, jer ima siroke kukove i mrsava je i tako je gradjena.
Njena rodjena sestra, koja je u vezi vec 4 godine i naravno ima redovan sex, NEMA tu "rupu" izmedju nogu, mada je takodje mrsava, ali njena gradja tela nije takva.

To sto ta devojka koju ti znas, nije imala "rupu" a sad je ima, znaci da je devojka bila jos uvek u razvoju dok nije imala "rupu". Sada ( predpodstavimo da je tvojih godina 17-18 ) kada je sazrela rastom i gradjom tela, ima tu "rupu" kukovi su se rasirili i time je dobijena ta praznina izmedju nogu.

Sve one imaju "rupu" koja postaje s vremenom od upotrebe i ostalih napora sve veca i veca, ali to nije rupa o kojoj on prica, a sumnjam da bi se bas i ovako naoko vidjela dok setas iza zenske po ulici. Dok razmak izmedju nogu je definitvno stvar gradje tijela.
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ahamm. pa to je ona peta rupa koju je "obavezno" imati ukoliko imate idealne noge. ali idealna je dok se neprosiri Smile koliko ja znam ta se rupa doista siri, ali ne seksom vec poradjajem (dolazi do prosirenja kraljeznice (neznam dal sam bas tacno napisala ime Wink ) . idealna velicina te rupe bi trebala biti koliko i rupica na clancima noge.

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro, sanjice, ti si starija, iskusnija... nisam dorastao da se raspravljam s tobom. A naslov teme sam lepo postavio, samo sto se niko ne slaze sa mnom, te bih prvo morao da dokazem, a onda se vratim na pitanje!.... - A sada idite, da se lepo druzite sa "odraslima"! Ne znam, zilika, koliko si ti od mene to starija, pa da mozes davati takve komentare. A, ako si mislila na zrelost... ma daj bre!!!

Ma ne znam ni zasto sam ja postavljao ovu temu ovde uopste. Nije vise uopste bitno. Predlazem ti da zakljucas temu ili je obrises!!!!! Toliko...

O 'n' o!!!

_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Kako spreciti da se devojci pravi "rupica" izmedju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon