www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Auto ili Motor??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  

Sta vozite?
Auto
69%
 69%  [ 62 ]
Moto
24%
 24%  [ 22 ]
nesto drugo...
5%
 5%  [ 5 ]
Ukupno glasova : 89

Autor Poruka
Maki_GTi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 33
Mesto: BAZEL / PARACIN

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 10:01 am    Naslov poruke: pa... Na vrh strane Na dno strane

i jedno i drugo je super...ali bolje je meni AUTO...

 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I jedno i drugo ima svoju draz,ali ipak auto sto je sigurno,sigurno je!!!

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
bobibile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 86

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 59

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 7:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kakov motor auto e najbolji uste toa ako e nekoja besna kola sportska pravena-tuniing
posigurno e auto pobezbedno i imas krov nad glavata
 
go2run
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ok, sve je to u redu. Evo ja sam prije 3 godine imao tesku nesrecu na motoru (nisam bio kriv, nisam divljao, nisam prebrzo isao-sasvim korektno vozio) baba mi jedna izletila, uzela mi pravo prvenstva i sta sad? Da kazem "nikad vise na motor" zbog toga? E necu. Ja sam sad dobro, nemam nikakvih posljedica vise i opet se radujem voznji motorom. Jer oni koji su sami vozali motore i koji ih i dan danas voze, znaju o cemu govorim. O onom lijepom, neopisivom osjecaju kad legnes u krivinu i prikosis svim zakonima fizike...to je onaj super osjecaj, kao da letis... uhhh ljepote Mr. Green

Svima kazem, ajte probajte pa ce te vidjet, o cemu govorim...tj. pisem

_________________
Mrzim cetnike, al srbe volim (koji su ljudi naravno)
 
lfabjana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2005
Poruke: 53

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 3:43 pm    Naslov poruke: mm Na vrh strane Na dno strane

i motor i auto su mi jednako znacajni sve ovisi sta volis i sta ti treba ako oces da odes ugrad uzmies motor ako oces da odes dalje uzmes auto itd...ili motor je liti prva liga pa sve ovisi
 
Illidian
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jul 2005
Poruke: 5
Mesto: Novi Mikanovci

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno auto. Zašto? Zbog osjećaja moći na cesti. Pogotovo ako imaš neku pilu od 350 ks pa briješ sve na cesti. Nikad ne bih auto mijenjao za motor jer se radije vozim autom, a i sigurnije je.

Stele
 
4free
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 25
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 9:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auto radi sigurnosti, a motor zbog brzine... Very Happy
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Auto sam sigurni Wink

_________________
I C E M A N
 
onua
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 467
Mesto: under the sky

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

!!! A U T O !!! napisah na forumu "u šta gledate dok idete ulicom"?
 
Direktor99
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 37

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auto je auto prvenstveno zbog toga sto ima 4 tocka i sto su nasi putevi puni rupa i neravnina tako da lako mozemo ostati bez motora a i bez zivota
Naravno mislio sam na velike motore kao sto su R1, CBR , Hayabusa
Sve ispod toga ne svrstavam u motore nego igracke
Dok ne budemo imali bolje puteve drzimo se automobila...
 
DKoala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Avg 2005
Poruke: 16

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vozim auto mada mi se i svidjaju motori koji razvijaju veliku brzinu.
 
donsedin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Avg 2005
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 06, 2005 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


ja vise preferiram motor zbog izgleda i stila takođe i zbog brzine
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Auto ili Motor?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 2 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon